Logan Mcv 1,6 16v Laureate 7 Locuri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Logan Mcv 1,6 16v Laureate 7 Locuri

    Sunt posesorul unui spatios MCV de care sint foarte multumit.
    Attached Files

  • #2
    E chiar frumoasa masina,sa te bucuri de ea si la citi mai multi kilometri fara probleme,si apropo ai mers vreodata pina acum cu toate cele sapte locuri ocupate in masina,cum se comporta?
    Suntem doar un moment pe sosea !

    Comment


    • #3
      Revin cu alte poze

      Originally posted by Mihai_Ce View Post
      E chiar frumoasa masina,sa te bucuri de ea si la citi mai multi kilometri fara probleme,si apropo ai mers vreodata pina acum cu toate cele sapte locuri ocupate in masina,cum se comporta?
      IASI-CONSTANTA 7 persoane adulte+2 bebe(3 luni-2ani) + rulota+bagajele aferente, consum mediu 10,5l/100km,viteza medie 70km/h,cu A/C tot drumul.A fost super ok.
      Attached Files
      Last edited by crististreulea; 17 March 2008, 12:24.

      Comment


      • #4
        Sa ai grija de ea....
        ai avut ceva greutate pusa...si drum lung...iar la toate cate ai zis ca aveai ..consumul e super ok...parerea mea...ma asteptam sa fie mai mult
        numai bine si sa mai treci pe la intalniri..
        0.9 tce SL plus

        Comment


        • #5
          DA...frumos "microbuz" si mai ales util.
          Ce este chestia aia montata deasupra oglinzii?
          Cutia de pe masina parerea mea e ca trebuia mai in fata...
          sigpic

          Comment


          • #6
            Frumoasa masina..frumoasa culoare...sa o stapanesti sanatos si sa faci ,,n" km fara probleme

            Comment


            • #7
              Sa o stapanesti sanatos!
              Are si geamuri electrice spate si ABS?
              Cel mai nou proiect auto din România!
              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

              Comment


              • #8
                raspuns

                Originally posted by andrei View Post
                Sa o stapanesti sanatos!
                Are si geamuri electrice spate si ABS?
                Multumesc pentru toate urarile de bine.Am vrut cu geamuri el.spate dar nu am avut rabdare 1 luna sa mai astept(marti drive-test,comanda,banca,vineri masina in Iasi).Nu sunt adeptul ABS-ului.Cutiuta aia de deasupra oglinzii este senzor perimetru si chiar isi face treaba f bine.Portbagajul este montat astfel pentru a continua linia aerodinamica a masinii,in special atunci cind tractez rulota sau platforma.

                Comment


                • #9
                  utile

                  Masina mea este protejata de o alarma WINTEC LEA 826,cu ajutorul unui senzor de perimetru DEI,la capitolul audio s-a inbunatatit cu un radio cd SONY 2500 BT cu bluetooth incorporat,adica are si carkit pe linia audio originala.
                  Pentru a manevra cu spatele "microbuzul",MCV-ul a fost dotat ulterior si cu senzori de parcare.
                  Spatiul pentru bagaje a fost suplimentat cu un portbagaj de la CAMTEK(ITALIA) de 500 litri.
                  Capota motorului este protejata de o husa
                  Pentru viteze peste limita legala masina este dotata cu un detector radar WHISTLER 1730,ieftin dar bun.

                  Promit ca revin si cu alte poze dupa ce montez si aparatori de aripi

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google