My MCV...YDS-ul

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • My MCV...YDS-ul

    M-am decis sa imi prezint si eu masina mea.Este vorba de un Logan Mcv, 1.5 dci, 85 Cp, cu mici modificari.Printre modificari pot enumera urmatoarele: ceasuri prestige cu iluminare rosu cu alb, leduri in butoanele din consola, urmeaza sa schimb culoarea la "climatizare", consola colantata in carbon, Mp3 player Jvc, cotiera, sprituitoare, avarie pe mansalier, boxe Magnat cu Tweetere, huse scaune, subwoofer Magnat, statie radio cb Storm Defender 2, jante aliaj, geamuri infoliate, stalpi in folie negru mat.Marea majoritate a modificarilor sunt facute de catre mine.Sper ca in viitor sa urmeze si altele, dar acestea depind de buget.
    O sa postez niste poze care le-am gasit prin calculator.Maine daca este vremea ceva mai buna o sa fac special cateva cadre.
    Astept parerile voastre pro si mai ales contra.

    Am citit regulamentul si sunt de acord cu el.
    Attached Files

  • #2
    Nimic contra parerea mea pana acum! Ai putea vopsi pleoapele in culoare masinii dar merg si asa se asorteaza cu restul! Sunt curios cum se aude sub in masina?

    Comment


    • #3
      Se aude bine, este destul pentru mine.Multumesc pentru parerea ta.

      Comment


      • #4
        Multumesc si eu pentru raspuns si multa sanatate si spor la facut bani restul vine de la sine!

        Comment


        • #5
          Asemenea Narcisuc 20

          Comment


          • #6
            Seamana cu o mcv pe care il cunosc eu de aici din sibiu..

            Comment


            • #7
              Cine zicea ca nu poti pune sub pe un mcv? Frumoasa... Bafta.

              Comment


              • #8
                Frumoas Mcv-u`..foarte tari imbunatatirile aduse!Multi km fara probleme!
                PS: Ce modificari vrei sa ii aduci pe viitor?

                Comment


                • #9
                  sa-l stapinest sanatos...sa te bucuri de el!!...deci trebe asa...arcuri sport..(am io de vanzare)....niste jante ma late...(am io de vanzare).....si..cam atat..
                  mult spor si deabia astept sa ne vedem la brasov
                  sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                  Comment


                  • #10
                    Multumesc tuturor pentru pareri si pentru urarile de bine, asemenea si voua.
                    Nairod si eu de abia astept sa ne vedem la Brasov, ca jante mai ai de vanzare ca ats-urile parca le-ai dat?
                    Pai as dori sa schimb jantele ca sunt Megadrive, poate niste lupe cu bi-xenon, depinde de buget.
                    Last edited by barbuoctav; 9 February 2012, 17:14.

                    Comment


                    • #11
                      frumoasa masina si jantele. spunemi,de subwoofer esti multumit cum se aude ?
                      My Ride ! B - 29 - TmT

                      Comment


                      • #12
                        Sunt multumit pentru mine este suficient, se aude destul de tare, depinde si de melodie, eu am si boxele tot Magnat.

                        Comment


                        • #13
                          Frumoasa, sa o stapanesti sanatos...
                          Nu trebuie să fii trist că n-ai fost remarcat, fii trist că n-ai făcut nimic remarcabil.

                          Comment


                          • #14
                            Multumesc tuturor.

                            Comment


                            • #15
                              Frumoasa masina. Jantele sunt ca ale mele. Multi km fara probleme.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google