My MCV...YDS-ul

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Originally posted by barbuoctav View Post
    Astazi am fost si eu cu masina in service ca imi troncanea pe fata, si prin nefericire se aude de la etrieri Mi-au spus ca trebuie sa schimb culisele de etrier si suportii.Am fost la toata magazinele cu piese auto si sub 150 ron culisele pentru o roata nu am gasit si sub 300 ron suportul de etrier pentru o roata nu am gasit Am inteles ca mai pot merge asa cu ei dar in viitor tot trebuie sa ii rezolv, a mai patit cineva asa ceva, ce ma sfatuiti sa fac ca 1000 ron nu prea ma lasa inima sa dau.Multumesc mult, sper sa fiu ajutat.
    ai incercat la florin dnf?
    sigpic

    Comment


    • #92
      Chiar daca este butonul oprit la incalzire panza tot se incinge, incalzirea este cumparata de pe forum.Alta buba nu cred ca are decat butonul.

      Comment


      • #93
        Tebuie sa imi cumpar subwooferul meu ca am unul imprumut de la colegul Conexx, si vreau sa imi achizitionez altul si nu prea stiu ce sa imi iau.Am un buget de 500-600 ron si vreau ceva nou.Eu m-as fi orientat la acesta http://www.be-loud.ro/produse/Subwoo...H/GTR/GTR_300/ ce zice-ti se merita, am cautat si firma si putere.
        Si vreau sa imi cumpar si anvelope de vara, ce sa aleg intre Dunlop si Goodyear???
        Stima la toata lumea

        Comment


        • #94
          Nu mai gasesc pe la nici un importator subwoofer Crunch gtr 300, ce sa imi cumpar ca de cateva ore caut si nu ma pot hotara?????Ce sfat imi puteti da si mie . stima

          Comment


          • #95
            Multa vreme a trecut, nici o poza nu am mai pus, spre rusinea mea Am ramas si fara subwoofer, deci imi trebuie altu dar bugetu e mic De lupe nici nu se pune problema.Ce as mai putea sa fac la a mea masinuta ca simt nevoie sa ii mai fac o schimbare dar nu stiu de

            Comment


            • #96
              Las-o asa pana la primvara.

              Pana atunci strange bani si schimba-i suspensia.
              sigpic
              Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

              Comment


              • #97
                Fane mai ma rugat un prieten de pe forum sa iau fosta lui suspensie, este vorba de nairod, pe aceasta cale il salut si mie dor de o intalnire de la bazele Tampei.Noi in judet la ce drumuri de cacao si pline de cratere, nu se merita, or sa fie nsite bani aruncati, plus ca apoi o sa imi trebuiasaca scut motor, bara fata si altele

                Comment


                • #98
                  Atunci mergi pe interior , un dvd , o tapiterie frumoasa, un contrast frumos.
                  sigpic
                  Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                  Comment


                  • #99
                    Sau .. cea mai buna solutie Octav .. fura-i Audi-ul lui taica-tu )

                    Comment


                    • Ca sa nu moara topicul, mai pun si eu niste poze cu mandra mea Astazi am trecut si eu la winter mode, mi-am luat niste CONTINENTAL ContiWinterContact TS 850 iarna, de abia astept sa vina iarna sa le incerc.
                      Attached Files

                      Comment


                      • sa te poarte sanatos pe zapada, gheata si toate neplacerile iernii..salutare!!
                        sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                        Comment


                        • arata foarte bine..mai ales rosul asta sare in ochi

                          Comment


                          • Multumesc mult, si a ta arata bine

                            Comment


                            • ajuta paratoriile la aripi..dar in timp o sa apara rugina acolo...ca tine apa
                              Alex GNA

                              Comment


                              • multumesc...loganul e la putere

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google