Apare Inca Un Pick-up..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    vinilinul ala arata ca un kitch, daca te apuci de modificare macar sa respecti marginile si sa faci treaba frumos, sa iasa la dunga, altfel mai bine nu te apuci ...
    Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

    Comment


    • #32
      frumoasa masina,dar incearca sa ii faci niste poze mai bune.in legatura cu subwoofer-ul,cauta unul de pus sub scaun.
      sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

      Comment


      • #33
        am vazut la cineva tub de bass sub scaun si nu ma incanta cum suna(si era si de firma) o sa caut ceva cu diametrul de 20cm si cred ca il pot pune cumva in spatele scaunelor, oricum cabina e destul de mica si nu e nevoie de nush ce putere
        oricum se aude destul de bine si cu cele 4 boxe, dar parca putin bass...ar "condimenta"putin ...
        apropo Leo imi place ce ai facut cu Pick-ul rosu
        numa bine si multi km fara incidente

        ms cipo pt sfat
        Last edited by bulgaru25; 28 February 2012, 11:46.

        Comment


        • #34
          mersi,eu am incercat cu un sub mai ingust,de la rockford fosgate,dar tot nu se sta bine pe scaun.
          sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

          Comment


          • #35
            eu ma gandesc sa fac singur lada pt tub(sa fie ceva trapezoidal iar pe latura mare dinspre spatarul scaunului sa pun difu si pe lateral priza pt fire si gaura de aerisire) si statia so pun sub scaun pe o bucata de Al sau ceva pe racire

            cu masuratorile mele(la o persoana de inaltimea mea adica 1,80m ) ar trebui sa incapa destul de ok acolo si sa se stea bine pe scaun

            Comment


            • #36
              Bun venit pe forum vecine !
              sigpic

              Comment


              • #37
                da da ms dr mke, pai era si timpul sa apar si eu pe aici cu micile realizari si in plus aflii multe chestii utile de pe la colegi

                Comment


                • #38
                  Da, bun venit si sper sa ne vedem la 1 Mai muncitoresc .
                  Poze cu masina curata am eu de la Dr. Sper ca nu te superi.
                  Attached Files

                  Comment


                  • #39
                    da da ms mult NCDHD, cat am asteptat sa vad pozele... de la botez LC Deva

                    Comment


                    • #40
                      da este altceva.nu vii la Brasov sa discutam mai multe?
                      Last edited by leo_negrescu; 28 February 2012, 22:37.
                      sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                      Comment


                      • #41
                        da da ..te asteptam neaprat la brasov la regionala..e mare pacat sa nu vedem masina si sa ne cunoastem...te asteptam cu mare drag la Regionala Logan Club Kronstadt din 16-18 Martie ..detalii gasesti pe intalniri nationale..etc.etc...
                        Trebuie sa vedem neaparat masina si sa discutam mult mai multe...
                        Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                        Comment


                        • #42
                          ms pt invitatie, miar face placere dar nu promit nimic inca

                          Comment


                          • #43
                            pai vezi ca evenimentul este peste doua saptamini.
                            sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                            Comment


                            • #44
                              stiu am vazut tocmai de aia am zis ca nu promit nimic desi miar face mare placere sa vin

                              Comment


                              • #45
                                La tine mufele chiar sunt pentru incalzire scaune (asa a fost echiparea cablajului fata) , o sa observi ca ai si siguranta in tabloul de sigurante in locatia de incalzire scaune , la mufele acelea de sub scaun ai minus si plus pe contact tu nu mai ai decat sa-ti montezi incalzirile din scaun si sa schimbi carenele scaune impreuna cu contactoare ( la instalatia electrica nu trebuie decat sa mufezi >clip-clip< )
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google