Mcv Rosu Passion

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Mcv Rosu Passion

Incerc sa ma afirm si eu cu MCV, bine este a doua masina marca logan ,deci este luata la mana a II-a de la mitty din cluj, am sa incerc sa postez cateva imagini cu MCV cand era inca a lui mitty dupa care am sa postez cateva imagini de cand o am eu........Mitty iti cer aprobarea si scuzele de rigoare ptr. Pozele postate de mine , si care iti apartin ,.......Scuze ptr. Calitatea imaginilor dar sper sa rezolv si problema asta , anul asta.........
    Attached Files
    http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

Primele trei imagini sunt de cand o avea mitty, dupa care a incaput pe manuta mea ........Si tot cate ceva ii pun dar pe rand ca sunt si alte prioritati care nu suporta amanare,modelul este LOGAN MCV 1,6 cmc , 90 cp,7 locuri..........

Comment

Era aia care era luata in leasing?

Felicitari! Masina arata beton (sunt fan rosu )
      Drumuri bune si km fara numar

PS: ce motorizare?

Comment

Contribui si eu cu cateva poze, al minunatului MCV rosu, facute la ultima intalnire logan club Sibiu din 28 iunie 08.
        Attached Files
        Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

Comment

Esti multumit de cum trage masina cand e incarcata,iti ajung 90CP?...Nu era mai bun un diesel(aveai si cuplu mult mai mare si consum mult mai mic)

Comment

Din punctul meu de vedere sunt multumit de cum merge ,parerile sunt imapartite de cp pe care ii avem ,la motoarele de 1,6 ,ma batea odata gandul sa ii mai pun cativa caluti dar de cand o am, am incercat-o in toate modurile , incarcata, goala ,depasiri ,plecari in tromba ,eu zic ca imi ajunge,caii, am trecut de varsta in care credeam ca sunt cel mai tare din parcare sau de pe sosea ,la masa mcv si la consumul care il are nu am prea multe pretentii, sper sa imbatranesc alaturi de ea si de voi dragi forumisti......Toate cele bune , multumesc de imagini veleriu61

Comment

Originally posted by SUPERCAR View Post
              Esti multumit de cum trage masina cand e incarcata,iti ajung 90CP?...Nu era mai bun un diesel(aveai si cuplu mult mai mare si consum mult mai mic)
              da ce ma 1.6 16v nu mergea/??

oricum frumoasa masina...
              dar ce scrie pa partea cromata de sub capota???
              ce ai pus sub grila?Proiectoare?
              stalpii negri unde i-ai facut?

sigpic

Comment

Sa il stapanesti sanatos!
                E un Ambiance cu 5 locuri?
                Cel mai nou proiect auto din România!
                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

Comment

Are 7 locuri
                  frumoasa..S`o stapanesti sanatos si cati mai multi km

Comment

dada am avut placerea sa o avem si prin cluj. Era misto pacat ca a dat-o era singurul MCV)
                    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                    Enter the Matrix

Comment

Arata super marfa cu jante !..Ahh..Si culoarea, da..Iubesc culoarea rosie.

Comment

Originally posted by SoNyKeL View Post
                        da ce ma 1.6 16v nu mergea/??

oricum frumoasa masina...
                        dar ce scrie pa partea cromata de sub capota???
                        ce ai pus sub grila?Proiectoare?
                        stalpii negri unde i-ai facut?
                        ptr. Stalpi trebuie sa-i multumesc lui mitty din Cluj ,m-a scapat de o grija,pe partea cromata este un stiker pe care ii inscriptionat ,,maniac,,iar in bara dupa grila am montat 2 proiectoare cu colturile tesite ,ideea mea si nu prea vreau sa ies in evidenta prea tare , cat pot ma feresc de organe.........Multumesc de apreciere...

Comment

Originally posted by KeanuRev View Post
                          dada am avut placerea sa o avem si prin cluj. Era misto pacat ca a dat-o era singurul MCV)
                          o sa aveti din nou placerea sa o revedeti cred ca sambata ,sau cel mai tarziu luni , vin la Cluj ,mici probleme de rezolvat si vreau sa ma intalnesc cu tine in special ,ptr, cateva tricouri,se poate? Da-mi te rog un nr .De tel. Ptr. Mai multe amanunte............Multumesc..........

Comment

Originally posted by Alex21 View Post
                            Arata super marfa cu jante !..Ahh..Si culoarea, da..Iubesc culoarea rosie.
                            multumesc de aprecieri, intradevar rosu este o culoare tare,adica toate sunt tari dar sa ne mearga loganele............

Comment

Frumos MCV si chiar imi place cum la-i aranjat....Sa-l stapanesti sanatos si sa te bucuri multi Km fara incidente neplacute....
                              sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

Comment

Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google