Bc-o7-hco Exterminatorul

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bc-o7-hco Exterminatorul

    Salut , in primul rand , multumesc celor care au postat masinele cu ce inbunatatiri au facut la ele , si eu am avut posibilitatea sa-ma inspir . Prezint cu mare placere masina mea de treaba , Logan MCV 16 - 16 v 2007 74 000 km cumparata la 65 000 anul trecut in Decembrie
    Attached Files

  • #2
    Felicitari,te astept pe la intalniri.http://www.loganclub.ro/forum/intaln...cau-t8876.html

    Comment


    • #3
      Da ,voi veni . unele inbunatatiri pe care le-am facut , este in primul rand instalatiea de gaz la baeti din buzau si ideea mea cred , ca nu am vazut la alt cineva, este doua locase pentru pentru echipament montate in spate la geamuri , nu prea se vad in poze dar am sa fac alte poze doar cu ele , pentru mine sunt perfecte .

      Comment


      • #4
        Arata foarte bine pentru o mașină de lucru. Ai făcut cea mai buna alegere cu motorizarea și gazul după părerea mea.

        Comment


        • #5
          In interior am schimbat toate becurile cu led , numai la calculator nu m-am bagat , dar am pus doua plafoniere in spate

          Comment


          • #6
            La displayul comouterului e destul de usor. Si la ceasurile de bord. Pana bei 2 beri termini.

            Comment


            • #7
              Nu ma bag , am vazut facute si nu imi plac , ca se vad smd cad lumineaza iar eu vreau sa se vada numai lumina si daca as gasi pe cineva sa le faca , tot lumina portocali as vrea.

              Comment


              • #8
                Ce se vede? Par portocalii în poza, da în realitate is rosii
                Attached Files
                Last edited by 77sky; 13 May 2014, 14:35.

                Comment


                • #9
                  Frumos , cred ca am sa incerc si eu . Pun poze cu locasele ,
                  Attached Files

                  Comment


                  • #10
                    Luni, am reusit sa merg la R A R , sa trec in carte instalatiea GPL , omologarea , a mers bine nu sau legat de nimic , a costat 166 ron .
                    Trebuie sa merg sa schimb si certificatul e obligatoriu ?

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by uka View Post
                      Pun poze cu locasele...
                      Ingenios şi foarte practic în acelaşi timp, felicitări.

                      Comment


                      • #12
                        Multumesc si mutumesc tuturor pentru toate informatiile primite , datorita lor am cumparat MCV si se potriveste perfect pentru treaba pe care o prestez atat prin oras , are un consum de 7,7 % si in afara , un consum de 6,5 % GPL . Va spun ca simt o creste a vitezei si parca este mai agil pe gaz fata de benzina .

                        Comment


                        • #13
                          Am fost si am intrebat daca trebuie scris si in certificat a instaliei GPL si e obligatoriu, cost circa 40 ron , nu inteleg de ce in alte orase din tara, nu e obligat iar aici e " Obligatoriu "

                          In bunatatiri facute la masina , ar mai fi : cheder intre portiere unul mare de Daster si unul mic sa acopere toata zona , capota foliata, inscripionata si antifonata , am lipit pasla la grila sa nu mai intre praf , frunze si alte ganganii, foliat stalpi si gamurile din spate , am sa pun mai multe poze .
                          Last edited by uka; 23 May 2014, 12:32. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google