MCV II Laureate AbC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Daca tot a venit iarna ,a aparat si Mosu' cu ceva avans....cu un set de jante aliaj pentru Logan(Renault) Symbol Export
    Dimineata ajung in Bucuresti si revin cu pozele
    Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

    Comment


    • #92
      Sa le invarti cu placere!
      Asteptam pozele.
      Cat te-au costat?

      Comment


      • #93
        Merci,Merci
        Abia maine dimineata ajung de la Pitesti,pozele dupa ora 15.00
        Pret cu mult sub cele de tabla
        Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

        Comment


        • #94
          Originally posted by bobbyred View Post
          Pret cu mult sub cele de tabla
          Bun aşa, să te poarte sănătos pe oriunde!

          Comment


          • #95
            si pozele mult promise
            Attached Files
            Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

            Comment


            • #96
              Sunt NEPTA, ar mai fi Del'arte și Aquilla
              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

              Comment


              • #97
                da Bogdan,merci pentru identificare exacta,

                aliaj NEPTA 6xJ15 4 ET40 403003858R 155euro

                capace centrale aliaj dacia 403156671R 10euro

                preturi / buc fara TVA
                Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                Comment


                • #98
                  Astazi am mers sa imi montez aparatori noroi fata+spate, am zis sa profit de ocazia reducerii oferite de Dacia pentru client My Dacia
                  fac programare de ieri pentru azi la 16.00 baga masina in service,dupa 30 min.apare nenea mesteru in receptie sa imi comunice daca vreau sa vad cum a iesit lucrarea pe fata..............supriza!

                  cand ajung langa masina zici ca am avion aparatorile distantate fata de muchia aripi 3-5 cm
                  ai spun ca nu este OK ,el ambitios se duce si vorbeste cu sefu de service care vine val vartej sa imi "satisfaca"nemultumirea....

                  "asa se monteaza astea" zic BINE

                  scot telefonu si ai arat o poza (M.Florin) ei bine cine are dreptate ?


                  ba,ba numai stia ce sa zica.........dupa care ce am facut eu.....JOS CU ELE de pa masina.


                  am uitat sa mntionez la ce service am mers??????

                  la MERIDIAN sud


                  Maine am la Dacoserv
                  Attached Files
                  Last edited by bobbyred; 28 November 2014, 20:21.
                  Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                  Comment


                  • #99
                    Originally posted by bobbyred View Post
                    am uitat sa mntionez la ce service am mers??????
                    la MERIDIAN sud
                    Constat că nu vrei deloc să te potoleşti.

                    Comment


                    • Am zis ca poate,poate...............gata, eu acolo numai calc
                      Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                      Comment


                      • In aceasta seara "garagarita"mea a primit un set nou de stergatoare Bosch Aero 22 inch (55cm), cele Valeo (53cm) au inceput sa topaie pe parbriz si scot un sunet enervant.


                        maine dimineata revin cu pozele
                        Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                        Comment


                        • astazi am reusit,mi-am facut timp pentru a monta chederul copota

                          Bucuria Bosch Aero este spulberata .....au facut picioare aseara, parcare la Auchan Titan.(Romania, tara mea de dor !)
                          Astazi am achizitionat unele No-name de 10 ron bucata tot de 55 cu 55 cm
                          Attached Files
                          Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                          Comment


                          • Originally posted by bobbyred View Post
                            In aceasta seara "garagarita"mea a primit un set nou de stergatoare Bosch Aero 22 inch (55cm),
                            Originally posted by bobbyred View Post
                            Bucuria Bosch Aero este spulberata .....au facut picioare aseara, parcare la Auchan Titan.(Romania, tara mea de dor !)
                            Îmi pare rău să citesc asta, practic le-ai avut pe maşină doar 1 săptămână şi un pic.
                            Nişte nemernici!

                            Comment


                            • Da, asa este MOR DE OFTICA

                              Bratele au ramas intacte nu le-au indoit
                              Last edited by bobbyred; 15 December 2014, 12:30.
                              Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                              Comment


                              • Profesionisti

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google