Logan MCV 1.5dci, Din Chisinau MD

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Inca niste foto noi, ma stradui sa va arat si interiorul cit de curind posibil.
    Va multumesc la toti pentru ca apreciati cea ce am.

    As mai adauga ca daca ai grija de ele sunt masini bune si frumoase, si degeaba zic altii ca Dacia nu-i masina, credeti-ma ca acei ce nu au un Logan si nu au grija de el pot sa zica asa ceva.

    Eu am facut 82.000 km intru-n an si 4 luni cu ea si probleme nu am avut, de aceea sunt foarte multumit de Loganul meu.

    Si inca ceva am uitat: Daca cineva dintre voi intradevar si-ar dori un deflector as putea face rost de el fara probleme, ma ocup cu transportul international de marfuri si sunt foarte des in Ucraina si as putea procura de acolo citeva bucati.

    Jantele mau costat un jurul la 12 mii MDL, echivalent a 800 EUR.
    Attached Files
    Last edited by arturka; 7 November 2008, 15:52.

    Comment


    • #17
      Sa o stapanesti sanatos!
      Din cate vad e un Preference, cu 5 locuri. Asa e?
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • #18
        Ah nu-mi place incepi sa-mi faci concurenta
        eu n-am jenti...
        dar tu nu ai 16valve asa ca sac sac


        PS.Glumeam
        so stapanesti sanatos si tine-o asa cat mai curata pare o masina f ingrijita...

        sigpic

        Comment


        • #19
          Arturka...Ce marca sunt stergatoarele?
          Poti pune o poza cu prinderea deflectorului de la capota?(ma refer la partea dinspre motor)
          sigpic

          Comment


          • #20
            Nu mai tin minte, este Ambiance sau Preference, stiu ca am totul in ea in afara de ABS si jante de uzina.

            Stergatoarele sunt de la Valeo.

            O sa pun curind si foto cu interiorul si cu metoda de prindere a deflectorului.

            Comment


            • #21
              Ptr. Mine poti aduce un deflector ptr. Capota linistit, sunt amator de asa ceva ,problema este din Moldova pana in Sibiu sau o locatie mai apropiata de mine, dar ne putem interesa sa vedem o modalitate de a intra in posesia lui , toate bune, ai PM.
              http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

              Comment


              • #22
                Blackufo, am trei camioane cu soferi din romania si pot sa trimit deflectorul prin oricine din ei, si voi respectiv va sunati si va intilniti undeva si le iai de la ei, asta pot aranja fara probleme! Nr. Meu de telefon este +37368339913, Artur

                Comment


                • #23
                  Ok. Mai multe detalii pe PM, toate bune.
                  http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                  Comment


                  • #24
                    un sincer
                    LA MULTI ANI......... toate cele bune , si ....................... inca vreau un deflector ptr. capota ,... un an nou fericit si plin de bucurii sa ai alaturi de mcv,.
                    Last edited by valeriuciprian; 29 December 2008, 06:33. Reason: Automerged Doublepost
                    http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                    Comment


                    • #25
                      Foarte ''marfa'' masina.Sa-ti traiasca!!
                      Doua intrebari:-ai lasat-o mai jos din arcuri,ca pare un pic lasata;
                      -ce specificatii au jantele,mai ales ce ET,ai folosit distantiere,cum e tinuta de drum dupa ce le-ai schimbat?
                      Ms anticipat de raspuns!

                      Comment


                      • #26
                        Frumoasa masina, folia da cel mai bine pe culoarea ce o ai tu, chiar sare in ochi!!!
                        Sa o stapanesti sanatos!!
                        MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                        Comment


                        • #27
                          imi place masina..arata bine.. ai grija de ea
                          sigpic
                          Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google