B 65 CLK => Logan Mcv

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • asa trebuie sa arate DACIA logan. luati exemplu

    ar trebui sa facem un concurs cu cea mai murdara masina, ca in perioada asta se murdareste usor
    Last edited by bogdan_1984; 10 November 2009, 14:35. Reason: Automerged Doublepost
    sigpic

    Comment


    • O idee care mi-a trecut prin cap: sa pun doar pe fata arcuri sport.lasata pe fata....tinand cont ca mai car cate ceva...mai drumuri la tara..etc... si cu niste cauciucuri de 205 pe spate..cred ca ar da bine...Ce ziceti??
      Un sfat..astept de la voi...
      sigpic
      Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

      Comment


      • eu as zice mai intai de toate sa ii pui niste jenti ;) poate pe 16 sa arate mai bine ... iar apoi arcuri ...

        P.S nu cred ca incap cauciucuri pe 205 in jentile stock ale loganului ;) ...

        eu as zice mai intai de toate sa ii pui niste jenti ;) poate pe 16 sa arate mai bine ... iar apoi arcuri ...

        P.S nu cred ca incap cauciucuri pe 205 in jentile stock ale loganului ;) ...
        Last edited by NPoWer; 15 November 2009, 12:34. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • dACA VREI TUA ASA E BINE PUNE-O IN PRACTICA IDEIA BAFTA
          vopsitorie preturi bune

          Comment


          • anvelope 205 pe janta de 6j va arata extrem de urat si vei avea necazuri pe curbe,sfatul meu e sa o lasi asa punei jante pe 16" cu 7j si etalon de 26 cu anvelopa 205/55/16 si va arata belea de belea,daca pui anv 205.50/16,la cum ai zis tu ca mai mergi la tara si mai pui pe masina greutate,ai toate sansele sa strici atit janta cat si anvelop,in rest spor la tunarit si fulgerit
            inca ceva sincer,stii ca eu zic ce imi place si ce nu,nu imi place ca ai vopsit fetele de usi,mai bine mai asteptati si vb cu cine stiu eu si luai negre originale,dau de 1000 de ori mai bine ca cele vopsite,dar nu trebuie sa imi placa mie,daca tie iti place....succes !!!
            sigpic
            Poate pentru lume ești o singură personă,dar
            pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

            Comment


            • Chestia la janta cu 6j,7j si cu etalonul de 26.. nu am invatat-o inca .. O sa ma informez cat de curand..sa aflu ce inseamna fiecare
              sigpic
              Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

              Comment


              • [ATTACH]131373[/ATTACH][ATTACH]131374[/ATTACH][ATTACH]131375[/ATTACH]
                sigpic
                Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                Comment


                • [ATTACH]131376[/ATTACH][ATTACH]131377[/ATTACH]
                  [ATTACH]131378[/ATTACH][ATTACH]131379[/ATTACH]
                  sigpic
                  Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                  Comment


                  • eu zic ca mai frumos aratau triplele negre...se asortau mai bine cu culoarea masinii.nu te supara.

                    Comment


                    • Lasa-le rosii, arata mult mai bine decat negre, mai ai in spate ochii aceia de pisica si stopul central de frana care sunt tot rosii, iese un contrast frumusel. Becul rosu din interior nu te strica la ochi? Lasa ca vezi tu cand vine noaptea ce si cum.
                      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                      Comment


                      • seara vrea sa aiba o lumina romantica ... prietenii stiu de ce

                        Comment


                        • Le-am facur rosii..ca sunt mai vizibile...pe fumuriu...as fi avut probleme cu vizibilitatea...si politia....
                          sigpic
                          Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                          Comment


                          • Na si eu
                            ffd.JPG
                            sigpic
                            Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                            Comment


                            • macar daca ziceau sef de autobuz)

                              Comment


                              • Premiantilor! E fain dricul tau! Idei originale ai pus in practica pe el
                                MiNnRuZ

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google