B 65 CLK => Logan Mcv

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fane am un post pentru tine la ciumiturul Belu cica angajeaza sofer plus posesor de dric......glumesc doar
    Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

    Comment


    • da de ce fara capace? le folosesti la mare pe post de farfurii? sau le lipesti si iti faci plana de surf? distractie faina si drum bun
      sustin spusele lui arycy`u....sa bei o bere si pentru noi
      sigpic

      Comment


      • salut,ai dat manerele jos cand le-ai vopsit
        http://www.loganclub.ro/forum/ct_90_b_u_z-t57569.htmlsigpic

        Comment


        • cand pleci ma la marE?
          Interactive Design Lights & Sound <- click

          Comment


          • am venit si de la mare
            capacele le-am dat jos....ca...nush..vroiam o schimbare fara nici un ban
            am baut , nu foarte mult..dar cat sa ma ameteasca si sa dansez la lautari .. eu fiind ala rusinosu

            ionel89 , nu le-am dat jos, am izolat bine pe langa masina si direct

            cateva poze de la mare
            100_5162.jpg100_5166.jpg100_5204.jpg100_5205.jpg
            100_5208.jpg100_5210.jpg100_5207.jpg
            Aici dormeam ca un ingeras pe plaja dupa bauta , deci am baut pentru voi
            100_5227.jpg
            sigpic
            Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

            Comment


            • felicitari Fane vad ca te-ai distrat nu gluma ce bine de voi aveti marea doar la 2 pasi sa zic asa dar la mine 600 de km ma cam doare capul sper sa ajung si eu luna ce vine la mare asa cum am planuit

              Comment


              • arata mai bine asa fara capace

                un lac ar trebuii sa dai pe tablele astea
                Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                Comment


                • am ascultat sfaturile lu dragman si am achizitionat o baterie Rombat Premier .. 55A , iar daca tot am fost in targ... am incercat ceva...
                  Imagine0828.jpg
                  sigpic
                  Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                  Comment


                  • dai o mana de lac pe janteai grija ce lac alegi daca e!!!ca unele se caM decojesc...
                    AdY_JmL_2015

                    Comment


                    • arata mai bine fara capace
                      my ride - still under construction

                      Comment


                      • frumoasa masina am vazut-o de Sf. Marie cand se ducea spre transfagarasan (sper sa nu gresesc data)

                        Comment


                        • mersi frumos , ai mei erau cu CLK-u
                          sigpic
                          Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                          Comment


                          • bai dar de ce toti dorm pe plaja?eu am patit-o rau de tot anu trecut...am adormit la soare,si nu m-a trezit nimeni vreo 2 ore,cand m-am trezit eram prajit)
                            la spoileru spate nu imi place ce ai facut...:|sper ca nu o lasi asa....
                            http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                            Comment


                            • incepand de azi... las CLK-u putin deoparte...
                              Incerc sa colectionez machete Dacia si Renault..
                              foarte surprins..destul de detaliata...tinand cont ca e scara 1/43 ...
                              Prima macheta :
                              Imagine0885.jpgImagine0886.jpgImagine0888.jpgImagine0891.jpg
                              sigpic
                              Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                              Comment


                              • Originally posted by FANE_CLK View Post
                                incepand de azi... las CLK-u putin deoparte...
                                Incerc sa colectionez machete Dacia si Renault..
                                foarte surprins..destul de detaliata...tinand cont ca e scara 1/43 ...
                                Prima macheta :
                                [ATTACH]210535[/ATTACH][ATTACH]210536[/ATTACH][ATTACH]210537[/ATTACH][ATTACH]210538[/ATTACH]
                                pai nu ar fi frumos sa iti faci un thread separat?sa nu combini masina ta cu machetele?intreb doar...bafta la colectionat!
                                http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google