B 65 CLK => Logan Mcv

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Adica... ar trebui sa iasa cam asa ceva, zic eu
    Attached Files
    sigpic

    Comment


    • da,cam asa cred , pare cam monoton... dar ... nu stiu... cred ca as lasa curbura putin... sa fie cu putin model asa...
      sigpic
      Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

      Comment


      • Acum sincer,daca vei face usile asa, o sa se vada foarte urat ...
        Ar fi pacat , inainte sa faci chestia asta ar trebui sa te gandesti de mai multe ori. App este frumoasa masinuta ta, ii sta bine cu ''bad boy'' dar deja daca o sa'i pui faruri cu ,lupe o sa fi la fel ca ceilalti 1000000 de loganisti(nu vreau sa jignesc pe nimeni), nu stau de foarte mult pe forumul acesta, cu toti aveti masini frumoase, dar va copiati prea mult unul pe celalalt,sau daca nu copiati , cei care si-au facut,vor sa fie copiati.
        Din cate am observat, pe acest forum daca nu ai bad boy, faruri cu lupe, care dupa parerea sunt niste faruri foarte oribile (se vede de la o posta ca nu au ce cauta acolo) ... Clar masina nu este ''Tiunata''
        Ps. la masina ta ii mai trebuie doar numarul spate bagat in bara si ai terminat cu ea, asta este parerea mea.

        Comment


        • nu face asa fane ca arata a poarta mai mult , lasa o linie ceva , gandeste`te.

          Comment


          • zici ca este masina mortuara sau cum ii zice ) sa nu faci asa ..vorba lu FOF ...
            sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ght=ride+grecu
            Simply Stance

            Comment


            • nici chiar asa sa fie clean.daca vrei scoate plasticele acelea, fa-i o deschidere a portbagajului din interior sau din telecomanda iar pe portbagaj sa pastrezi forma tablei, tu doar astupa gaurile si finiseaza.eu am zis parerea mea.cred ca ar iesi ceva frumos.iar cu numarul pune-l pe mijloc integrat in bara asemanator numarului spate de la cielo.masina arata foarte bine in rest.numai bine si spor la treaba.

              Comment


              • fane, cu ce ai lipit numarul pana la urma ?? ...
                Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                Comment


                • hotpharao , din perspectiva mea , nu copiaza nimeni pe nimeni , de aia suntem un club , sa ne remarcam prin ceva , nu? nu numai masina noastra cat si clubul trebuie scos in evidenta.. daca am merge pe premisa ca ne-am copia unul pe celalalt.. nu ar mai exista clubul...iar toti am fi invidiosi si rautaciosi... ba dimpotriva....ne ajutam cu sfaturi si chiar punem mainile la treaba..sa ne iasa masinile cum tebuie...

                  legat de clean pe spate... voi incerca asa cum mi-ati spus ... sa pastrez forma tablei..
                  Last edited by FANE_CLK; 22 June 2011, 23:19. Reason: Automerged Doublepost
                  sigpic
                  Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                  Comment


                  • Si sunt curios prietenul hotpharao cum si-a tunat masina .. sa ne dea exemplul lui .. pt ca multa lume vorbeste .. si vorbeste de rau .. dar pt ei nu sunt in stare de nimic .. au masini super stock ..
                    Din punctul meu de vedere e foarte bine ce ai facut Fane .. mult succes in continuare !

                    Comment


                    • fanele, pana acum, esti pe drumul bun, J Walker, keep on walking :P
                      ma refer ca hai cu ideile tale sa vedem dricum facut

                      hai sa-ti sugerez ceva, poti face asa clean la spate, dar cum au zis si fof si altii, o sa fie monoton, fara cap si coada, dar, parerea mea, fa-l asa, si apoi prelungeste geamurile in jos, adica lipeste folie neagra lucioasa, asemanatoare cu geamul, pana mai jos, pana unde? , incearca un VT si te vei convinge ca o sa arate betonn
                      iar acum alta problema, daca-i faci asa clean, nu mai ai maner la usa, si cred ca iti cam trebuie, incearca sa iei de la dezmembrari un maner de twingo ;)
                      adica, in usa aia mica, o sa fie doar o fanta, o adancitura in ea, sa poti baga 2 dejte si sa dai de manerul de deschidere ;)
                      ia gandeste-te nitel...si cum e cu sticker-ul ala bloody a? :P
                      Life is short...play more!
                      http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                      Comment


                      • Bai daca tot vrei sa faci usile spate, iti recomand sa lasi plasticele alea acolo si sa le integrezi, asa putand sa lasi si manerul de deschidere cu o fanta mica pentru a baga mana... daca o faci clean iti pun semne de DRIC pe ea
                        sigpic

                        Comment


                        • Deocamdata nu voi ma umbla la ea , am ramas cam pe zero... Cand o fi sa ma apuc de clean..o sa va ma mai stresez ... ca doar e WORK IN PROGRESS si e bloody..
                          sigpic
                          Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                          Comment


                          • pai vinde si tu biroul ala o data si hai la tiuning cu masina
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • biroul ala saracu' ... sta fara stapan
                              sigpic
                              Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                              Comment


                              • cu cat dai ma biroul ala ?

                                La mioveni iti strang cureaua sau o dam jos sa ai avantaj : 1 cheie de 13 inelara cot

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google