B 65 CLK => Logan Mcv

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca o mai faci si asa... zici ca e ford transit.. ceea ce nu e prea placut. Parerea mea este ca e super ok cum e acum;).

    Comment


    • imi cer scuze daca am suparat exprimandu-mi parerea si nu am citit chiar tot, decat inceputul si sfarsitul thread-ului. eu cel putin asa mi-as face mcv-ul

      da. aveti dreptate. nu prea merge. cel albastru cel putin nu merge. acum am vazut si eu tuningul virtual. pe negru poate ar fii ma ok
      Last edited by L3on_rgby; 27 September 2011, 19:04. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Mersi iamagi ca l-ai informat.

        Leon , si eu aveam de gand sa fac cum ai zis tu , dar dupa cum au zis si colegii , e prea din topor , asa ca renunt la ideea de a o face ca un perete si nu ai suparat pe bine , ma bucur ca ai venit cu idei.
        sigpic
        Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

        Comment


        • daca s-ar pastra linia aceea la portbagaj cred k tot ar iesii ok clean. cea facuta de iamagi nu mai avea acea linie jos de parea autobuz. asta e doar semi-autobuz. mie cel putin imi place asa
          Attached Files
          Last edited by L3on_rgby; 28 September 2011, 01:36.

          Comment


          • da leon , asa s-ar vedea bine. cam asa as vrea si eu
            sigpic
            Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

            Comment


            • E ceva incomplet la imaginea asta .. dar gusturile nu se discuta ..

              Comment


              • oooo....mi-ati facut praf otomobilul!!..glumesc...nici eu nu cred ca este ok asa..e prea multa tabla asa..e aiurea..not like..o zii bunaa
                Fane daca vrei sa faci ceva renunta la stergator...e de efect...asta vreu sa fac si eu.. numa biinee
                Last edited by nairod; 28 September 2011, 11:27.
                sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                Comment


                • ma gandeam si eu la stergator , dar mi-e sa nu ma caiesc apoi
                  sigpic
                  Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                  Comment


                  • noi nu ne caim,nu o face clean ca zici ca duba de 3,5t.
                    sigpic
                    "BRABUS" STYLE

                    Comment


                    • Las-o asa cum e ca arata prea bine! Stii ce vreau eu de la tine? Sa o termini cat poti de repede.

                      Comment


                      • Originally posted by FANE_CLK View Post
                        ma gandeam si eu la stergator , dar mi-e sa nu ma caiesc apoi
                        Sa fim seriosi .. cat folosim stergatorul ala .. eu unul extrem de rar .. si chiar cred ca ar fi de efect .
                        Si eu unul am de gand in iarna sa mai fac cate o modificare .. iar stergatorul e primul la care o sa renunt .

                        Comment


                        • nici eu nu il folosesc.... dar... sa vedem ce va mai fi , poate ma convingeti voi sa renunt la el
                          sigpic
                          Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                          Comment


                          • prima doar fara stergator..a doua fara chestiile alea din plastic
                            Attached Files

                            Comment


                            • mersi mishule , chiar ca se vede bine
                              sigpic
                              Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                              Comment


                              • da se vede bine fara chestiile alea in plastic dar sa ii pastrezi forma...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google