B 65 CLK => Logan Mcv

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • fane!!!..mai spala si tu motorul ala...mamaa cum arata!!!
    sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

    Comment


    • am dat cu 1 tona de degripant si degeaba ... era intepenit. Un imbus l-am facut facut praf, dupa am mai incercat cu altu si tot la fel, dupa am gasit un imbus bun prin masina si imediat a mers ...
      Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

      Comment


      • Astazi am montat un kit xenon pe faza scurta
        Photo0875.jpg

        Ajutati-ma si pe mine cu un sfat ... ce fel de tips sa pun tobei?? ajutati-ma cu cateva idei... vreau ceva de efect
        sigpic
        Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

        Comment


        • Atasez o poza , app...bara va fi lungita pana la nivelul tipsului ..

          IMG_0575.jpg
          sigpic
          Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

          Comment


          • @tips: Unul normal, rotund, pe care sa'l vopsesti negru.
            If it ain't broke, don't fix it!

            Comment


            • mai bine schimbi toba finala si pui un carub. nici nu e asa scumpa. uite: http://www.accesoriiautosimoto.com/T...arubInox1.html dar spune-mi si mie te rog cum ai vopsit capacele...ce vopsea si cum le-ai pregatit? si rezista sau s-au cojit imediat?

              Comment


              • Toba pe care o am eu , este perfecta

                capacele le-am vopsit la spray , le-am curatat bine , dupa care am dat cu plastic primer , apoi spray , a sarit vopseaua putin de pe ele de cand le tin depozitate.
                sigpic
                Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                Comment


                • si primer de unde ai luat? uite si cum se aude... http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5...eature=related

                  eu am tips dar nu-mi place ca vibreaza. vreau sa-mi iau carub
                  Last edited by B997NDL; 31 October 2011, 23:20. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • asta e a mea http://www.youtube.com/watch?v=cmqbzMODmSg

                    Plastic primer , gasesti la un magazin de vopsele , unde au vopsea la spray , sau prin praktiker , bricostore ..
                    sigpic
                    Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                    Comment


                    • suna bine ce-mi displace la tipsuri e ca se cam vad suruburile de prindere si nu pare ceva autentic... cum ar fi un traseu sau o toba finala care sa aiba un tips frumos

                      Comment


                      • Azi am montat un tips pe centru , putin cam in afara , dar e montat asa din cauza rezervei , voi incerca sa maschez asta prin modificarea barei.

                        Photo0885.jpgPhoto0886.jpgPhoto0889.jpgPhoto0891.jpgPhoto0892.jpg
                        sigpic
                        Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                        Comment


                        • E bine si asa... he he e o vorba ... Altu' moare si-asa n-are. bv fane!!

                          Comment


                          • e bine asa fane , dar incearca sa-l integrezi in bara cand o sa o prlungesti si ca nu fie chiar asa iesit in afara, sa fie cu2-3 cm mai in afara decat bara !!! Bravos !!!!
                            sigpic
                            The MVP

                            Comment


                            • asta e investitia ?

                              Arata bine ,dar trebuie sa-l mai scurtezi putin e prea mult iesit

                              Comment


                              • il rezolva baietii de la Custom cu bara, dupa ceva contre si cateva idei bune eu zic ca o sa iasa ceva frumos cu bara spate

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google