B 65 CLK => Logan Mcv

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ia tras clapa loganului
    ndl , acolo in navodari toti se cunosc unii cu altii

    Comment


    • ma deranjeaza ca se baga "smecherii" in seama. eu l-am intrebat frumos, ceva pe Fane _clk. el nu s-a simtit jignit si sar lawyerii greseala mea ca nu mi-am afisat varsta la user. mi-era jena ca avand 46 sunt prea batran pt forum de tuning si acum ma iau toti ca sa ma apuc sa dau de permis il felicit pe Fane ca merge prudent desi uneori in bucuresti n-ai timp sa mergi prea prudent pt ca nu mai ajungi niciodata la destinatie, si noi bucurestenii stim de ce la navodari o fi altfel

      Comment


      • la navodari te invarti in jurul unui bloc si ai dat tura de centru

        Comment


        • acolo iti permiti sa fii "slow rider" pimpin'

          Comment


          • Merg prudent sa nu-mi lovesc bara
            sigpic
            Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

            Comment


            • sa inteleg ca nu mai cari nimic de acum cu masina? mi-a placut replica ta!

              Comment


              • ba sigur ca voi cara , dar voi fi mai atent la parcari , cum iau fata altora , cum franez
                sigpic
                Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                Comment


                • cat ai garda la sol acum? daca ai de faientat un apartament.. e problematic. nu ma refeream la carat chestii usoare, ci saci de ciment, gresie si faianta...etc

                  Comment


                  • inchiriaza o duba/camion pentru alea
                    sigpic
                    "BRABUS" STYLE

                    Comment


                    • sau da bara si pragurile jos
                      sigpic

                      Comment


                      • Pentru carat faianta, ciment una alta poate sa-si monteze o remorcuta si a rezolvat problema . Remorcuta sa aibe si jante nichelate si sa fie cat mai low )
                        Attached Files
                        Last edited by Christnacht; 18 January 2012, 13:36.
                        Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                        Comment


                        • Daca e ceva de carat are dacia cealalta, se rabateaza bancheta si o face minivan

                          Comment


                          • da vecine, dar atunci se pierde latura practica a masinii. de ce sa-ti mai iei mcv?!

                            Comment


                            • Pentru ca poti

                              Comment


                              • ca in bancul cu cainii? poate nu-l stiu toti... "de ce isi ling cainii p....? R: pentru ca pot!" Fane sa nu te superi pt ca nu era nicio aluzie la tine. doar impartaseam un banc pe care cred ca-l stia si Mihaitza

                                mi-a venit o idee! va dati seama cati bani am economisi pt a tuna masinile daca am putea sa facem la fel?? asta era ontopic pt ca era vorba de tuning.
                                Last edited by MihaitzaMCV; 18 January 2012, 14:09.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google