B 65 CLK => Logan Mcv

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bine graiesti , dar parca nu ar fi la fel
    Si sa fiu on-topic .. nu ti-ai facut praf amortizoarele cu arcurile alea taiate ?

    Comment


    • Cat a fost masina stock , am reusit sa car 11 saci cu grau , nu am avut ghinionul sa ating pe undeva.

      MCV-ul este foarte rigid fata de berlina , am carat si cand aveam arcurile sport usi , dulapuri , tevi , de asemenea este foarte rigida , mai rigida chiar , iar in momentul in care ai arcuri sport , mai ales taiate , se mai lasa foarte putin la greutate..

      Cand am schimbat acum cu arcurile stock , doar un amortizor pe fata nu mai facea cursa , pe spate nu stiu
      sigpic
      Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

      Comment


      • Azi m-am intalnit cu Fane care era cu CLK- ul lui . Da bine bara pe spate si toba centrala iti fura privirea.

        Iar bancul cu catelul era altul sau cel putin eu stiu alta varianta. Azorel se spala la ... si deodata se intreaba......Eu ce fac acum? Dau sau iau ?

        Spor la planurile de viitor, si sa vina aprilie ca sa pui masina mai aproape de pamant.
        real power..... diesel power by

        Comment


        • Ma bucur ca am reusit sa schimbam 2-3 vorbe , sa ne auzim cu bine si fara incidente.
          sigpic
          Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

          Comment


          • Eu cu RAZ'u meu am carat 1tona cu arcurile stock si cu jantele de tabla...in privinta asta nai nici o treaba cu ea...cara fara probleme...acu cu jantele astea pe 16...daca vreau sa trec de 700kg treb sa trec la jante de tabla pe spate ca altfel imi ating cauciucurile de aripi:|

            Comment


            • Am inceput anul prin a repara si a pune la punct cele stricate

              Schimbam stopul stang care e spart de un an yupiiii

              tripla.stanga.mcv.img.3.JPG
              sigpic
              Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

              Comment


              • bine ca ti-ai luat si tu stopul ala si numai mergi cu ala spart ...
                Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                Comment


                • ala din poza banuiesc ca e cel nou nu?
                  I changed her oil , she changed my life
                  sigpic

                  Comment


                  • da,sigur
                    sigpic
                    Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                    Comment


                    • nu bagi "lede" ?
                      " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                      Comment


                      • Ma gandesc sa fac sticla clara din plexiglasis , apoi ceva leduri... dar mai intai , anul asta vreau sa o pun la punct cat de cat cu ce i-am facut pana acum....
                        sigpic
                        Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                        Comment


                        • Gafa gafelor .. prostia prostiilor .... am lasat peste noapte frana de mana trasa...

                          Dimineata cand sa plec la facultate .... masina patina in parcare..

                          stiu ca e de ras... acum e parcata cu botu in strada.... Dumnezeu cu mila...

                          Pot face ceva sa o dezghet mai repede?
                          sigpic
                          Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                          Comment


                          • apa fiarta

                            Comment


                            • ce -i asa gafa? si eu am lasat-o intr-o panta destul de mare frana trasa pana-n tavan si n-a avut nimic, ce-i drept nu era asa frig ( a fost acu vreo 2 saptamani ) .. poti incerca cum a zis geo sau sunt spray`uri dezghetzat ....
                              " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                              Comment


                              • Eu nu inteleg cum ingheata frana de mana.

                                Si eu o trag mereu dar nu am avut surprize.

                                Stai linistit ca nu e o prostie ca ai tras frana de mana. Incearca sa o scoti pe strada si sa ii tragi de 2-3 ori frana de mana si poate se deblocheaza cu apa fiarta se deblocheaza pe moment si apoi se blocheaza mai tare.
                                sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google