B 65 CLK => Logan Mcv

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cat au costat?

    Comment


    • is foarte faine..dau bine pe masina...dar din cate vad ..farurile bat cam sus...in seara asta s-ar putea sa vezi cuiburile de ciori :|..

      Comment


      • Cezar ai aflat la intalnire cat au costat ... Sa sti ca nu au batut sus..adica cel putin eu am fost cat de cat multumit.
        SP_A0826.jpg
        sigpic
        Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

        Comment


        • domnu,ia zi-mi te rog si mie de unde ti-ai luat farurile si cu cat...?vreau sa imi iau si eu...ms
          http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

          Comment


          • Ti-am trimis PM
            sigpic
            Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

            Comment


            • Ce am carat azi cu CLK-u' .. Se tine bine
              SP_A0843.jpgSP_A0844.jpg
              SP_A0845.jpg
              Si ultima poza ,cel mai mare castig al meu de pana acum la pariurile sportive .. EUROPA LEAGUE !!
              sigpic
              Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

              Comment


              • Am facut o mare gafa...Mi s-a aburit farul stang...dar eu incapatanat sa spal masina..i-am dat cu silicon...fara sa dezaburesc farul....Si o alta problema,mi s-a ars si un ledde la angel tot de la acelasi far....
                Ma ajuta cineva sa le fac klumea?? Poate reusesc sa le fac si negre...sa schimb si ledurile... sau le arunc la gunoi....
                Help me !!!
                sigpic
                Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                Comment


                • dc sa faci led-urile negre k sa nu mai ai pozitii abs deloc?? faru ala dezlipeste-l la aragaz...curata-l bn...si baga-i silicon..transparent..
                  My turbo lag, give your MPI, a chance

                  Comment


                  • pai..tot te-ai interesat in seara aia si nu ai pus nimic in practica. Ti-0am zis sa le scoti ..le desfaceai si apoi bagai silicon negru sanitar ( rezistent la umezeala). Desfale usor...sterge cum trebe si vezi cine poate sa-ti schimbe ledurile...
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • mai pot sa le desfac daca le-am dat cu silicon ??
                      sigpic
                      Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                      Comment


                      • mai poti..doar ca o sa te chinuie mai mult...
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • ah...asta e..greseala mea...am fost prea entuziasmat de ele...Dupa ce le desfac..daca reusesc sa le desfac intregi..poate ma sfatuiesti si pe mine...ce cum sa fac..sa le fac negre...si sa le schimb ledurile...
                          sigpic
                          Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                          Comment


                          • baftaaa...
                            http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                            Comment


                            • Lipsa de ocupatie , am bagat masina intr-un garaj si am mesterit pe la ea...nu e cine stie ce...dar de moment da bine....
                              SP_A0865.jpgSP_A0868.jpg
                              sigpic
                              Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                              Comment


                              • Ai scos sigla si ai mutat nr? De ce ai face asta?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google