Sp!ke's Logan MCV Laureate 1.5 dCI

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Finaly!... maine duc masina in service! As vrea s-o scot tot maine! Urati-mi multa bafta!

    Comment


    • #77
      Usa o vopsesc de azi? Sau o pun pe masina si o vopsesc maine?
      Daca o vopsesc pe masina, maine si pleci cu masina, roaga-te sa nu te prinda ploaia sau sa nu se stropeasca usa.
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • #78
        sau iati niste pungi de un leu de acasa si acopero )

        sigpic

        Comment


        • #79
          Usa au vopsit-o deja (sper sa nu fie diferenta de nuanta!)! si a venit echipata complet. M-a mirat chestia asta cu "usa echipata complet", dar o sa vad maine...

          Comment


          • #80
            Usa echipata complet? Chiar n-am mai auzit asa ceva.
            Oricum, nu le lasa oglinda, fata de usa si macaraua geamului. E dreptul tau sa le pastrezi, daca ti le schimba cu totul.
            Cel mai nou proiect auto din România!
            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

            Comment


            • #81
              Si eu as vrea asta, sper sa nu iasa scandal maine...

              Comment


              • #82
                Gataaaa!!!! Am iesit din greva! Mi-am reparat masina!...
                Si tot astazi am implinit 8888km, de fapt, acum am 9019km. Acum ma cinstesc.
                Attached Files

                Comment


                • #83
                  Deci, a venit complet echipata? Ai luat componentele de pe cea veche?
                  Cel mai nou proiect auto din România!
                  Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                  Comment


                  • #84
                    andrei cum adica complet echipata? si cu motorasu vechi de la geam cu boxa ce se intampla??? nu cumva ia pus piese sh ... oricum imi place cum a iesit cel putin din poze arata foarte bine...

                    sigpic

                    Comment


                    • #85
                      Dupa cum mi-au spus la telefon, usa a venit complet echipata, ei doar au vopsit-o. Am luat usa veche am luat-o si am vandut-o la primul service nonDacia cu 500 de lei , nu au comentat nimic. Toata povestea a costat 2293 de lei (cred ca daca venea neechipata era mai ieftin), norocul meu a fost ca aveau decontare directa cu Omniasig, si am plecat in mai putin de doua ore.
                      In concluzie recomand pentru orice interventie la masini Renault, Dacia, Daewoo service-ul INTERNATIONAL SERVICE SA Slobozia. Super, super meseriasi si o servire ireprosabila. Toata stima!.

                      Comment


                      • #86
                        deci stai sa pricep , tiau decontat reparatia la 2293 lei si usa veche cu tot ce era in ea ai vanduto la 500de lei???? adica tiai scos 500de lei... of daca stiam luam eu fata de usa

                        sigpic

                        Comment


                        • #87
                          Ce faceai cu ea?

                          Comment


                          • #88
                            @Sonykel
                            Securistii se pricep la manevre vere, cum s-au priceput intotdeauna:P.......ce n-ai priceput?
                            @Sp!ke
                            securistule, am mai vazut un renault pe-acolo, cumva tot al tau e?
                            Mai e mult pana departe!

                            Comment


                            • #89
                              cum ce faceam cu ea o schimbam pe a mea cai zgariata fata de pe interior adica de plastic...

                              sigpic

                              Comment


                              • #90
                                @michee... Ai vedenii!
                                @sony... trebuia sa plangi! stii povestea cu copilu' care nu plange!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google