Cumpar Jante Prestige

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cumpar Jante Prestige

    Dupa cum spune si anuntul cumpar 4 jante modelul prestige .Astept oferte
    Attached Files

  • #2
    Valabil

    Comment


    • #3
      Eu ti le-as recomanda p-astea, cele pe care le vrei tu nu se mai comercializeaza de mult si nu cred ca se mai merita atat de mult sh.

      Comment


      • #4
        Numai de alea ca in poza

        Comment


        • #5
          Valabil Astept oferte

          Comment


          • #6
            Nu si vinde nimeni jantele

            Comment


            • #7
              salut nu te intereseaza un set de jante marca keskin modelul kt8 black pe 15?
              Attached Files

              Comment


              • #8
                in caz ca te razgandesti la model vin si eu cu o oferta!
                Attached Files
                sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                Comment


                • #9
                  Am eu un set de vanzare. De fapt m-ar interesa mai mult un schimb cu jante de tabla originale. Sau ... discutam.
                  Deci: set 4 buc jante Bolchoi + capace + cheie capac + 16 buc prezoane TOATE ORIGINALE din fabrica, rulate aproape 97.000km, inca pe masina mea. Fiind rulate au unele zgarieturi, lovituri dar nimic grav.
                  Pret: 450 lei + un set complet de jante tabla (inclusiv prezoane) intr-o stare similara. Daca oferta mea te intereseaza pot sa fac si sa urc poze cu fiecare roata in parte.
                  Le vand / schimb pentru ca trebuie sa fac niste reparatii la masina (amortizoare + tabla indoita de grindina) si am nevoie de bani.
                  Respect!

                  Comment


                  • #10
                    Multumesc pentru oferte dar jantele sunt pentru un prieten si i s a pus pata pe modelul ala ..deci numai pt modelul prestige

                    Comment


                    • #11
                      sunt modelul prestige cele pe care le vinde colegul de mai sus :| De ce nu te interesezi? Ele se numesc bolchoi. Asta e denumirea data de dacia la fel ca si sinaia, bran! Bafta!
                      MY CLA

                      Comment


                      • #12
                        Inca valabil. UP!

                        Originally posted by gl_mmm View Post
                        Am eu un set de vanzare. De fapt m-ar interesa mai mult un schimb cu jante de tabla originale. Sau ... discutam.
                        Deci: set 4 buc jante Bolchoi + capace + cheie capac + 16 buc prezoane TOATE ORIGINALE din fabrica, rulate aproape 97.000km, inca pe masina mea. Fiind rulate au unele zgarieturi, lovituri dar nimic grav.
                        Pret: 450 lei + un set complet de jante tabla (inclusiv prezoane) intr-o stare similara. Daca oferta mea te intereseaza pot sa fac si sa urc poze cu fiecare roata in parte.
                        Le vand / schimb pentru ca trebuie sa fac niste reparatii la masina (amortizoare + tabla indoita de grindina) si am nevoie de bani.
                        Respect!
                        La cererea unor potentiali clienti urc AICI poze cu fiecare roata in parte. Ultimile doua poze sunt ale aceleasi roti - stanga fata - unde apar urme de ulei scurs din amortizoare.
                        Intre timp km s-au mai adunat; acum au 99.300km.
                        Attached Files

                        Comment


                        • #13
                          Un pret fara cauciucuri?
                          sigpic
                          !

                          Comment


                          • #14
                            Te rog pune si pretul

                            Comment


                            • #15
                              1. Pretul (si celelalte conditii) este scris un pic mai sus. Tranzactia nu se refera si la anvelope.
                              2. Pana miercuri oferta nu mai este valabila pentru ca am promis unui coleg de club ca i le pastrez 2-3 zile. Scuze, dar primul venit primul servit.
                              3. Prefer schimbul direct, fara curier. In felul acesta evitam eventuale "meciuri" ulterioare. Asa ca, cei care mi-au facut oferta pe PM si sunt din judete indepartate de Galati trebuie sa discutam si sa stabilim exact cine-ce plateste.
                              Respect!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google