Vand 2 Anvelope Debica Frigo 2 - 185/65/15 - Iarna

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand 2 Anvelope Debica Frigo 2 - 185/65/15 - Iarna

    Dupa cum spune si titlul se vand 2 anvelope Debica Frigo 2 185/65/15 de iarna , carne au destula , nu sunt crapate sau mai stiu eu ce.
    pret 200 lei ambele.am citit regulamentul si sunt de acord cu el!telefon de contact 0723.244.881
    Attached Files
    "pentru ca prietenii stiu intotdeauna de ce" :signBRG3dot:

  • #2
    burgerpolo, nu e nevoie sa aiba "destula carne" ci sa indeplineasca cerinta legala de minim de 4mm adancime profil de rulare.

    Poti dovedi asta?

    In cazul in care respecta aceasta regula, anuntul ramane, in caz contrar - tragem cortina.

    Termen: 24 de ore.
    Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

    Comment


    • #3
      Ok, Cum sa fac sa Iti dovedesc?tu imi zici si eu fac ce spui, cand le am dat jos de pe jante tipul de la vulcanizare ma intrebat de ce fac asta pentru ca anvelopele pot rula lejer deoarece sunt in parametrii normali, cred ca se vede si din poze starea lor dar daca am deranjat cu ceva pana acum imi cer Scuze anticipat.astept indicatii.multumesc anticipat.toate cele bune!
      "pentru ca prietenii stiu intotdeauna de ce" :signBRG3dot:

      Comment


      • #4
        Hai cu anvelopele.
        "pentru ca prietenii stiu intotdeauna de ce" :signBRG3dot:

        Comment


        • #5
          Originally posted by 77sky View Post
          burgerpolo, nu e nevoie sa aiba "destula carne" ci sa indeplineasca cerinta legala de minim de 4mm adancime profil de rulare.

          Poti dovedi asta?

          In cazul in care respecta aceasta regula, anuntul ramane, in caz contrar - tragem cortina.

          Termen: 24 de ore.
          unde scrie in lege treaba asta cu 4 mm?

          Comment


          • #6
            Nu stiu, oricum anvelopele astea arata f bine,cine Vrea le vede,daca place cumpara , daca nu, nu, oricum merg 100% pe tractiunea fata.Sper sa nu mai existe polemici de genul pe acest forum.cu multumiri pentru intelegere.
            "pentru ca prietenii stiu intotdeauna de ce" :signBRG3dot:

            Comment


            • #7
              1. Citiți legile mai bine...
              2. De martor de uzură la anvelope, ați auzit...
              3. De măsurat se poate măsura, adâncimea profilelor anvelopei, cu destul de multe chestii (aparate).


              Stimă!

              Comment


              • #8
                Originally posted by burgerpolo View Post
                Ok, Cum sa fac sa Iti dovedesc?tu imi zici si eu fac ce spui, cand le am dat jos de pe jante tipul de la vulcanizare ma intrebat de ce fac asta pentru ca anvelopele pot rula lejer deoarece sunt in parametrii normali, cred ca se vede si din poze starea lor dar daca am deranjat cu ceva pana acum imi cer Scuze anticipat.astept indicatii.multumesc anticipat.toate cele bune!
                Originally posted by burgerpolo View Post
                Nu stiu, oricum anvelopele astea arata f bine,cine Vrea le vede,daca place cumpara , daca nu, nu, oricum merg 100% pe tractiunea fata.Sper sa nu mai existe polemici de genul pe acest forum.cu multumiri pentru intelegere.
                In primul rand, Seara Buna!
                Si...scuzati intarzierea (mai avem si noi work, familie...)

                Si acum datele problemei:
                Am sters si voi sterge anunturi cu produse care nu sunt acceptate acestor tranzactii (anvelope bune de aruncat, cu martori de uzura tociti! DA! Am avut parte si de asa ceva...)
                In cazul tau, burgerpolo,am avut niste dubii in privinta adancimii profilului, de aceea l-am aprobat, conditionat.
                In privinta polemicilor: Repet, asa cum au spus si alti moderatori: Suntem aici spre a ne Ajuta, nu a face bisnita (nu insinuez nimic, doar subliniez acest cuvant: "ajutam")
                Ajutor cu informatii utile, eventual cu produse. Nu ne inavutim pe spinarea altora din mici negoturi.

                Si acum instructiunile:
                Poze cu cele doua anvelope, cu fisa de 50 de bani, inserata in profilul anvelopelor, Exact in pozitia pe care o vezi in atasament! Exact in dreptul dot-ului.
                Daca atasezi poze si cu denumirea de pe flanc a produsului, este si mai bine.

                Merci anticipat!

                Am uitat termenul sarcinii : 24 de ore

                P.S : Nu imi dovedesti mie nimic, doar potentialilor clienti, calitatea produsului oferit
                Attached Files
                Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                Comment


                • #9
                  Salutare!Multumesc Sky.asa este , ai dreptate, sunt de acord cu tine in tot ce ai scris mai sus,acum am vazut mesajul tau, rugamintea mea este sa ma pasuiesti pana Maine cu pozele deoarece Maine ajung acasa.Voi face pozele asa Cum trebuie iar dupa aceea hotarasti daca ramane Sau nu.Iti multumesc pentru explicatii.toate cele bune si sa auzim de bine!stima!
                  "pentru ca prietenii stiu intotdeauna de ce" :signBRG3dot:

                  Comment


                  • #10
                    OK!
                    Asteptam.
                    Spor!
                    Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                    Comment


                    • #11
                      am intarziat la servici incercand sa urc pozele si tot nu am reusit,cand deschizi thread e clar ai acolo gestiunea atasamentelor si urci pozele dar acum cand el este deja deschis nu am gasit nimic de genul, in concluzie, am pozele dar nu am reusit sa le urc....poate ma ajuta cineva sa imi zica cum sa fac.o zi buna !
                      "pentru ca prietenii stiu intotdeauna de ce" :signBRG3dot:

                      Comment


                      • #12
                        Lasa-mi un id de mess ca te ajut eu .

                        Comment


                        • #13
                          sal

                          salutare! hai ca am reusit pana la urma, multumesc maestrupiersic pentru intentie.pozele sunt facute cu telefonul , aparatul este la un prieten care e plecat in concediu, daca nu sunt in regula voi face si cu aparatul cand intru in posesia lui.
                          Attached Files
                          "pentru ca prietenii stiu intotdeauna de ce" :signBRG3dot:

                          Comment


                          • #14
                            Vezi ca si Frigo 2 au martor de uzura , tu masori direct de la baza si zici ca au "carne" dar defapt martorul de uzura este mai sus. Dupa cum vad eu mai au maxim 2 mm "carne" si ca an de fabricatie sunt 2005.
                            bafta !
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Da, anuntul nu mai este valabil, anvelopele merg in familie, daca ma hotarasc poate o sa pun Anunt cu anvelopele care au rulat pe puntea spate care au cu siguranta mai multa carne. Sa ne auzim cu bine.rog un moderator caruia ii multumesc anticipat sa inchida acest thread.week placut tuturor!
                              "pentru ca prietenii stiu intotdeauna de ce" :signBRG3dot:

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google