Vand Jante Borbet BS 17

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Jante Borbet BS 17

    Vand jante Borbet BS 17 , jantele arata bine sunt recent vopsite la spray (nu sunt vopsite pro pentru ca strang bani pentru altele noi) .

    Sunt incaltate cu 2 anvelope acceptabile si 2 ar trebuii schimbate (mai au putin profil) et 35 , 7.5 j ... dar nu bag mana in foc (cu prima ocazie am sa ma uit la ele) Nu sunt sudate strambe etc .

    Sau schimb cu ceva pe 15 (pe 16 doar sa fie ceva sa-mi placa foarte mult) din categoria motosport sau macar sa semene .

    Motivul vanzarii ? 1.4 MPI

    OFER DIFERENTA ATRACTIVA

    Pret FIX 600LEI
    Attached Files
    sigpic

  • #2
    Schimb cu ale mele ?
    Y!M: alexut.style

    Comment


    • #3
      salut..poti sa pui poze cu fiecare in parte?sunt ft interesat..!

      Comment


      • #4
        Maine dimineata ma duc la boxa si am sa fac cu fiecare .
        sigpic

        Comment


        • #5
          salut ai reusit sa faci pozele?

          Comment


          • #6
            mai multe poze recente se poate ?

            Comment


            • #7
              ofer jante logan prestige (aliaj) originale pe 15.
              "Only God can judge me"

              Comment


              • #8
                pana diseara apar si pozele , m-am luat cu altele si am uitat !

                Nu vreau sa dau nume , dar am primit un PM de tot rasul . Deci nici daca eram cu pistolul la cap nu trimiteam mesajul ala . Sper ca domnul care mi-a trimis mesajul sa realizeze cat de penibil a fost .

                X : Mai lasi ceva la pret ?
                Eu : Cred ca glumesti , la 600lei cumeri niste rasuri pe 15"
                X : La mine in oras gasesc multe modele pe 17" la banii aia si arata si bine .
                Eu : Prietene la tine in oras daca alea pe 17" sunt 600lei , ma faci sa cred ca pe 15 sunt 200-300 , scuza-ma ca iti spun dar daca aveam discutia asta fata in fata , te urcai pe la handicapati in autobuz . Sper ca doar ca glumesti .
                X : Ofer 530lei , mai mult nu merita , sau 550 daca platesti transportul (Sibiu)
                Eu : Sper doar sa ai probleme cu capul , nu pot sa cred ca sunt si oameni ca tine . Chiar asa de retardat par ?

                Si nu a mai raspuns .

                Amin
                Last edited by ibogdannn; 18 January 2013, 11:50. Reason: Automerged Doublepost
                sigpic

                Comment


                • #9
                  Pai pana la sibiu numai curierul e vreo 150 lei )). Tu cu ce te mai alegi...cu 4mil ptr jante pe 17 ?! Doamne...
                  Y!M: alexut.style

                  Comment


                  • #10
                    eu am scris acum vreo 2 zile ca sunt interesat dar nu stiu cand ajung (zilele astea) prin cta... nu stiu cum s-a sters postarea... astept poze cu nerabdare
                    Casa moara fetilii!

                    Comment


                    • #11
                      Am revenit cu cateva poze .

                      - Primele 2 jante (alea de pe fata) am apucat sa le fac cu blitz'ul telefonului , la alea dp spate le-am facut la bec ... (am ramas fara bat si nu se mai aprindea ) , oricum alea pe fata sunt mai atinse .

                      -Alea doua de pe fata le-am facut si pe unde mai erau julite , alea de pe spate nu prea au nimic , doar ca se vede cand sunt spalate ca nu sunt vopsite chiar PRO (daca te uiti mai atent)

                      -In cer scuze , dar nu am avut timp sa le spal etc ... (sper sa le bibilesc putin zilele astea)

                      -Precizez ca mijlocul (bratele acelea ale jantei) arata foarte bine , doar buza care este la exterior a mai fost atinsa .

                      -2 dintre jante au si ceva plumb din ala ...

                      -Cauciucurile pe fata sunt in starea aia (vezi poza) pe spate nu am mai facut ca nu am avut lumina , dar sunt ajunse pana la martor , puse pe spate mai merg tarite putin
                      Attached Files
                      Last edited by ibogdannn; 18 January 2013, 23:02.
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        salut..arata ok jantele...eu am rezervat banutii de cand ai pus anuntul!sunt hotarat sa le iau daca esti de acord ramane sa vb dupaamiaza si luni mi le poti pune la curier!o zi placuta

                        Comment


                        • #13
                          Luni trebuie sa ma intanlesc cu cineva cu jante la schimb , daca nu facem targu am sa le trimit aici pe forum . salut
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            ti-am lasat mesaj pe pm ieri!
                            My Ride- Cameleonu agitat http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...=1#post1522462

                            Comment


                            • #15
                              colegu', te ajut si eu cu o poza

                              spor la vanzare!
                              Attached Files
                              Stock is boring...
                              My ride: http://www.loganclub.ro/forum/b_20_riw-t35953.html

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google