Vand Roata Rezerva Logan Noua/nefolosita-anvelopa Continental DOT 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Originally posted by clase74 View Post
    nu stiu unde este fabricata.....cauta pe net.
    trebuie sa citesti pe ea, continental se fabrica in multe tari.

    daca o dai cu 250, e bine
    Last edited by gigiman; 6 January 2014, 15:53. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • #77
      Originally posted by gigiman View Post
      daca o dai cu 250, e bine
      deci:
      - pretul la produsul meu il stabilesc eu nu altcineva, cui nu-i place nu cumpara (eu nu bag mana in buzunar la nimeni dupa bani). Vand un produs nou la -25% fata de pretul din magazin.
      - pretul final in cazul unui cumparator serios il stabilim impreuna prin negociere directa, nu prin intermediul chibitilor de pe forum.
      - pentru mine exista si varianta sa-mi ramana produsul sa-l folosesc personal daca nu-l dau la un pret care sa-mi convina. Nu sunt disperat nici nu traiesc din banii astia.
      - va rog pe viitor sa postati doar daca doriti sa cumparati....chiar nu am nevoie de sfaturile nimanui in acest caz.
      Last edited by clase74; 6 January 2014, 21:21.

      Comment


      • #78
        Usurel amice , omul doar si-a expus opinia lui fata de produsul tau , nu cred ca e cazul sa fii atat de irascibil pe acest forum totusi.
        sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

        Comment


        • #79
          Originally posted by prometheus View Post
          Usurel amice , omul doar si-a expus opinia lui fata de produsul tau , nu cred ca e cazul sa fii atat de irascibil pe acest forum totusi.

          "amice" ce nu ai inteles din punctul 4 de mai sus???

          din cate stiu e o parte a forumului dedicata vanzarilor, in care teoretic postezi doar daca ai intentia de a cumpara sau ai nevoie de informatii suplimentare, nu ca sa te afli in treaba si sa-ti expui minunata si profesionala ta parere. Sunt suficiente sectiuni ale forumului in care poti scrie ce-ti trece prin cap legat de subiect.

          Se poate inchide.

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google