Vand Anvelope Iarna 185/65 R15 GoodYear

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Anvelope Iarna 185/65 R15 GoodYear

    Vanda 4 anvelope de iarna M+S 185/65 r15, aduse din Germania si nu au fost folosite nici macar o data aici.
    Pret 130 Ron/bucata sau 400 Ron tot setul
    Se pot vedea in Sibiu
    Tel. 0749490788
    Attached Files

  • #2
    nu vad eu bine sau dot-ul e 2002?
    Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

    Comment


    • #3
      Normal ca e 2002, Goodyear Ultragrip 5 s-a fabricat acum foarte multi ani, le-a luat locul debica frigo 2, acelasi profil
      Iar apar tot felul de anunturi de mare jena
      Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

      Comment


      • #4
        Sunt destul de vechi si vrea sa scape de ele .
        sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

        Comment


        • #5
          daca sunteti interesati bine daca nu iar e bine.
          nu inteleg comenturile astea aiurea doar sa va aflati in treaba
          am pozat tot la cauciucuri sa nu existe suspiciuni dar vad ca lumea nu poate trai pana nu comenteaza...ca no...forumistii tre sa isi dea ei cu parerea pt tot si sunt cei mai destepti sa comenteze topicurile

          Comment


          • #6
            Amice nu te supara dar gumele sunt foarte vechi(11 ani) , iar pretul pe care il ceri tu per guma e mare , la 130 lei/guma gasesc noi in Carrefour. No offence.
            Si care e problema ?? nu am voie sa-mi expun parerea ?? de aceea avem forum sa ne spunem opiniile.
            Last edited by prometheus; 18 November 2013, 19:37.
            sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

            Comment


            • #7
              eu sunt Stan Patitul cu anvelope vechi... acum 2 ani am luat niste anv. pirelli tot asa cu dot vechi dar cu "carne" peste jumatate si vreau sa zic ca schiurile erau minciuna pe langa ele, dar ma rog.... marfa ta banii nostri... bafta la vanzare...
              Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

              Comment


              • #8
                man nu stiu cum o sa se comporte ca nu le-am folosit niciodata si le-am primit din Germania. daca nu se vor vinde o sa le dau foc si cam atat
                Last edited by 77sky; 19 November 2013, 10:03.

                Comment


                • #9
                  Adica nici tu n-ai pune asa ceva pe masina dar daca e sa pice vreun guster care sa le cumpere atunci e perfect
                  Genul asta de sfidare ar trebui tratata corespunzator de colegii nostrii moderatori.
                  Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                  Comment


                  • #10
                    Corect , pai ai vazut ce-a scris vanzatorul mai sus ? ca de ce ne bagam repede sa comentam ?? mi-e sincer mi-ar fi jena , sa vand asemenea gume sincer.
                    sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                    Comment


                    • #11
                      pai eu am renuntat la ideea sa le pun deoarece mi-am luat anvelope all season ca sa nu le mai schimb ca si asa nu aveam 4 seturi de jante.
                      si comentariile sunt de prisos si tind sa devina penibile

                      Comment


                      • #12
                        pe aici se cheama 'bisnitza", asa ca ai report, cel putin din partea mea. gumele alea merita 10 lei, pretul fierului vechi pe care-l contin!

                        Comment


                        • #13
                          "pai eu am renuntat la ideea sa le pun deoarece mi-am luat anvelope all season ca sa nu le mai schimb ca si asa nu aveam 4 seturi de jante.
                          si comentariile sunt de prisos si tind sa devina penibile"

                          Ai renuntat la idea sa le pui , pentru ca stii ca sunt niste mizerii acum la anii care sunt in spatele lor , pai tu ne iei pe noi aici de prosti ?? cine crezi tu ca iti cumpara tie gumele alea antice care nu mai sunt bune de absolut nimic !
                          "Comentariile sunt de prisos " ?? eu in locul tau a-si cere scuze pt postarea lor spre vanzare + inchiderea acestui topic.
                          Last edited by prometheus; 19 November 2013, 00:51.
                          sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                          Comment


                          • #14
                            Asa cum stim cu totii (si aici ma refer inclusiv la kristy82) anvelopele, in mod deosebit cele de iarna, trebuie sa indeplineasca anumite cerinte, pe langa cele legale, pentru a ne putea "baza" pe ele.

                            Foarte posibil, ca un coleg moderator a omis acel detaliu, din poze (din graba).
                            Am preferat sa las deschis acest topic, de la primele postari, din mai multe motive unul fiind observarea modului cum gandeste userul in cauza. "Daca esti fraier, bine, daca nu...iar bine"

                            Acum a fost sanctionat, cu trimitere directa la Regulamentul Bursei si anume activitatile speculative.

                            Pe viitor ii atrag atentia ca, daca isi va continua in acest mod, putem trece la suspendari.

                            Un alt motiv pentru care am pastrat deschis acest topic, a fost pentru a servi de model - avertisment, celor care mai au tentative de genul!
                            Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                            Comment


                            • #15
                              asta nu insemna ca acele cauciucuri nu sunt vandabile, dar nu la acel pret nesimtit.
                              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google