Cumpar O Anvelopa Continental Ecocontact3

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cumpar O Anvelopa Continental Ecocontact3

    Cumpar o anvelopa noua Continental ecocontact 3 ,185x65x15 ,cu DOT cat mai prezent .

  • #2
    Salut!vezi ca vinde un coleg o astfel de anvelopa, vezi postul de dupa al tau.180 ron cere pe ea.bafta.
    "pentru ca prietenii stiu intotdeauna de ce" :signBRG3dot:

    Comment


    • #3
      Colegul care vinde cu 180 lei anvelopa este EcoContact 5 nu 3!!!
      sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

      Comment


      • #4
        am eu un continental eco contact 3,roata de rezerva din 2006 de vanzare daca este interesat cineva...200 ron....predare personala in topoloveni-pitesti

        o sa revin maine seara cu poze....este folosita doar 5km
        Last edited by kosmyn90; 8 January 2014, 00:17. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • #5
          multumesc kosmin dar din 2006 e foarte vechi,am gasit la Bucuresti din 2011 dar nu vrea sa trimita prin curierat,iar cel de la postarea 180 este ecocontact 5,mai caut,multumesc

          Comment


          • #6
            Pai si daca e Ecocontact 5 ce are ? nu e aceeasi dimensiune de cauciuc ?
            sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

            Comment


            • #7
              Buna ziua,

              Aveti PM.
              sigpic

              Comment


              • #8
                Originally posted by prometheus View Post
                Pai si daca e Ecocontact 5 ce are ? nu e aceeasi dimensiune de cauciuc ?
                Nu e vorba de dimensiune, pur si simplu este alt profil.
                sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

                Comment


                • #9
                  Te deranjeaza ca are alt profil ? in esenta e aceeasi marca doar profilul putin diferit.
                  Last edited by prometheus; 8 January 2014, 19:58.
                  sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                  Comment


                  • #10
                    Prietene, esti in cautare de posturi?

                    Nu ai decat sa-ti pui 4 tipuri diferite de anvelope, este strict problema ta!!!
                    Fiecare anvelopa in parte este conceputa intr-un anumit fel, diferite compozitii ale materialului, alte proprieteti, alt profil, etc.
                    sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

                    Comment


                    • #11
                      Prietene tu ai citit primul post ?? DOT cat mai prezent.(ecocontact-3) , eco5 e mai nou decat eco3 asa ca nu vad care ar fi problema cu acest eco5 doar de DOT si profil.
                      O posibila problema ar fi ca oricare din ce doreste el sa-si cumpere eco3 sau eco5 sau alta marca s-ar putea ca ce are in present pe masina sa fie destul de tocit fata de anvelopa cumparata, asa ca eu in locul lui a-si cumpara doua anvelope(pe aceeasi axa) de preferat aceeasi marca.
                      P.S. Atat timp cat ambele gume au aceleasi dimensiuni nu vad care ar fi problema.
                      Last edited by prometheus; 8 January 2014, 20:36.
                      sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                      Comment


                      • #12
                        Nu va certati , am cumparat anul trecut 2 anvelope la 220 lei bucata de la un depozit de anvelope dar fara factura la pretul acesta ,pe rezerva tot continental 3 am nou,vreau sa folosesc si rezerva care este din 2011 si cu unul nou sa echipez masina cu acelasi profil,ecocontact 5 vara am de unde sa iau la 230 lei dar nu fac amestecatura pe masina,am sa iau un continental 5 pentru rezerva, va multumesc

                        Comment


                        • #13
                          Am cumparat Continental 3 cu 150 lei din 2011 si continental 5 180 din 2013,multumesc se poate inchide

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google