Cumpar Urgent Un Prezon Pentru Janta Tabla Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cumpar Urgent Un Prezon Pentru Janta Tabla Logan

    Dupa cum spune si titlul cumpar un prezon clasic , cel cu care vine loganul din fabrica , este destul de urgent pentru ca stau in 3 prezoane momentan , cauza .....o vulcanizare de pe fundeni......poveste lunga.
    Cine ma poate ajuta urgent ( astazi - bucuresti ) va rog pm aici sau apel pe telefon : 0723.244.881
    "pentru ca prietenii stiu intotdeauna de ce" :signBRG3dot:

  • #2
    Pai nu ai pe langa tine un magazin de piese auto ??
    sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

    Comment


    • #3
      Nu mai sta in 3 prezoane, du-te repede la cel mai apropiat magazine de piese auto si cumpara-ti unul. Simplu, nu?

      Comment


      • #4
        ideea este ca sunt la munca pana dupa ora 19 cand majoritatea magazinelor de piese auto pe care le cunosc se inchid , vad eu cum o rezolv , multumesc.
        "pentru ca prietenii stiu intotdeauna de ce" :signBRG3dot:

        Comment


        • #5
          iti dau eu un prezon daca vrei.
          sigpic

          Comment


          • #6
            Am rezolvat,multumesc mult bgdx ca te ai oferit dar am rezolvat intre timp la vitan.se poate imchide.
            "pentru ca prietenii stiu intotdeauna de ce" :signBRG3dot:

            Comment


            • #7
              daca ti-au stricat filetul la prezon ( banuiesc ) nu a afectat si filetul de pe butuc ? eu am patit asta

              Comment


              • #8
                slava domnului ca nu au stricat filetul....am pus alt prezon si prinde bine. multumesc
                se poate inchide acest post
                "pentru ca prietenii stiu intotdeauna de ce" :signBRG3dot:

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google