Anvelope Pirelli Pzero

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Anvelope Pirelli Pzero

    vand set de 2 cauciucuri Pirelli Pzero 225/45/17 profil vara,nu au galme,cca 3-4 mm carne,nu sunt taiate,momentan sunt pe jante deci se pot vedea montate,accept verificare la orice vulcanizare inainte de cumparare.pret 165 lei/buc
    Attached Files

  • #2
    Astea sunt de aruncat!
    Ce dracului se pun la vanzare toate ciurucurile?

    Comment


    • #3
      Si la pretul ala....... Mai bine asa ceva http://www.cauciucuridirect.ro/cgi-b...n&typ=R-247857
      Last edited by L3on_rgby; 2 February 2014, 01:00.

      Comment


      • #4
        daca tu arunci un cauciuc la 3-4mm carne pe el inseamna ca iti permiti sa le schimbi dupa 20mii de km,avand in vedere ca unul nou are 5-6 mm....nu te obliga nimeni sa cumperi

        Comment


        • #5
          Daca iei 80lei pe bucata.....sa spui mersi. Nu cat ceri u.

          Comment


          • #6
            Ca sa dovedesti adevarul pune poza cu moneda de 50 de bani asezata pe markerul de uzura, nu in sant.
            Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

            Comment


            • #7
              pretul l am pus in functie de ce preturi am vazut ca se practica pe la vulcanizarile care vand anvelope sh (150-200 montaj asigurat)....este negociabil...pun cateva poze mai in detaliu,sa se vada ca nu sunt ciurucuri,le dau doar ca vreau 205/45/17
              Attached Files

              Comment


              • #8
                Astea mai au 1-2 mm pana la martor. Maxim !
                sigpic

                Comment


                • #9
                  nu am cu ce sa le masor,am pus moneda pt a se vedea clar cat mai au sant,nu am pus pe martorul de uzura...nu ma ocup cu asa ceva ca sa stiu toate detaliile,nu am spus ca sunt noi si am specificat clar ca mai au 3-4 mm carne,eu asa am aproximat,nu intentionez sa pacalesc pe nimeni...daca cineva e interesat si le vrea imi face o oferta si discutam...
                  Last edited by dorupopa2006; 2 February 2014, 18:07.

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by dorupopa2006 View Post
                    daca tu arunci un cauciuc la 3-4mm carne pe el inseamna ca iti permiti sa le schimbi dupa 20mii de km,avand in vedere ca unul nou are 5-6 mm....nu te obliga nimeni sa cumperi
                    Unul nou n-are 5-6, ci mai mult. Ba la 5-6 ajunge dupa 20.000 km mai virajati
                    Cauciucul cand ajunge la martorul de uzura, se arunca.
                    Ale dumitale au ajuns deja!

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by dorupopa2006 View Post
                      daca tu arunci un cauciuc la 3-4mm carne pe el inseamna ca iti permiti sa le schimbi dupa 20mii de km,avand in vedere ca unul nou are 5-6 mm....nu te obliga nimeni sa cumperi
                      Jur ca maine iti fac poze la anvelopele mele care au 80.000 km.
                      Sa vezi cata carne au pe ele. Astea sunt jalnice,vezi ca exista un thread : BAZAR & DONATII ! Fa bine si posteaza-le acolo.
                      My Ride ! B - 29 - TmT

                      Comment


                      • #12
                        da,cred ca aveti dreptate,va pricepeti mai bine(Andrei,inseamna ca astea au 100km?m ai facut curios pune si tu maine poze)....se doneaza,cine le vrea sa lase pm
                        Last edited by dorupopa2006; 3 February 2014, 01:48.

                        Comment


                        • #13
                          Chiar am sa revin maine pe seara cel mai probabil cu pozele promise.
                          Eu iti multumesc pentru ca ai decis sa le donezi,sincer. Suntem un grup de oameni ,si trebuie sa ne ajutam intre noi,nu sa ne jecmanim de bani. Aceste anvelope chiar nu poti cere bani pe ele.
                          Bine faci, bine gasesti !

                          O seara buna.
                          My Ride ! B - 29 - TmT

                          Comment


                          • #14
                            andrei nu cred ca doru este persoana potrivita pt jecmaneala,caucicuri ca astea gasesti cu 100 de lei peste tot..acuma fiecare isi vinde marfa cu cat vrea..
                            Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
                            Cine este interesat ma poate contacta pe privat
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Am dat un exemplu,ideea de baza era sa ne ajutam.
                              Devenim offtopic !
                              My Ride ! B - 29 - TmT

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google