[VAND] 4 Anvelope Vara Brigestone 195/45/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by crististreulea View Post
    da-mi voie sa-ti raspund eu, am atasat poza. valabile cotele la toate 4. mi-a fost lene sa editez si a doua poza
    Multumesc mult, esti foarte amabil. p.s. sa le donez?

    Comment


    • #17
      probabil ca da, donate sau macar la bani foarte putini.
      cauciucul se masoara in zona care este cea mai uzata. in cazul de fata, patineaza musca in acea zona.
      nu stiu de ce a fost aprobat acest anunt, motiv pentru care tocmai il inchid.
      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

      Comment


      • #18
        Originally posted by R.U.F. View Post
        Multumesc mult, esti foarte amabil. p.s. sa le donez?
        Anvelopele acelea sunt un pericol.
        Nici macar donate dusmanilor.

        Drept exemplu iti relatez o patanie (culmea, chiar de ieri!), a unei cunostinte care era sa se rastoarne cu masina. Tremura tot, pana acasa, om de peste 45 de ani (conduce de ani de zile, nu intra in discutie experienta)
        Pod, curba, viteza prea mare pentru ea si bomboana de pe coliva: anvelopele za best ale Daciei: Kormoran (parca asa le zice, nu?)
        Profil? Din belsug! Are doar 60 kkm cu ele, zicea ca tin biiine
        A inceput fundul sa ii danseze, a ajuns pe contrasens si gata sa se dea rastoarne

        De atatea ori i-am spus ca e bine sa le schimbe.
        Ai zice ca nu e cazul tau, insa, nu degeaba au producatorii de anvelope avertismente (nu recomandari!), iar colegul crististreulea a evidentiat zonele de uzura maxima.
        Nu e nevoie decat de cateva secunde ca sa iti vezi viata in fata ochilor.

        Maaare atentie!
        Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

        Comment

        Working...
        X
        Anulare DPF
        Politica de Securitate Google