[VAND] Anvelope Iarna 185/65R15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [VAND] Anvelope Iarna 185/65R15

    [Vand] set de patru anvelope iarna Matador Nordica, 185/65R15-88T, rulate cca 13000-14000 km, doar noiembrie-martie in ultimii 3 ani. In stare foarte buna, mai pot fi folosite cel putin 2 ierni fara probleme. Pretul este 300 lei. Alte detalii la 0737522557
    Attached Files

  • #2
    Am rugamintea de a reveni cu o poza suplimentara, in care sa asezi fisa de 50 de bani pe martorul de uzura, pe anvelopa din poza a doua (mijloc), in partea dreapta a acesteia.
    Moneda sa aiba pozitia precum in poza mea.

    Merci!
    Attached Files
    Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

    Comment


    • #3
      Nu ma prea pricep, sper ca la asta te refereai
      Attached Files

      Comment


      • #4
        Mda, parca am fi copii de gradinita...

        Ai doua anvelope cu grad de uzura inegal, datorat unei geometrii eronate a masinii (foarte posibil sa fi fost montate pe fata).
        Poza din mijloc (primul post) este una din detaliu a acesteia, se observa clar faptul ca martorul de uzura a fost atins; asadar...
        Acesta a fost motivul principal pentru care ti-am sters topicurile anterioare.

        Refuz sa cred ca nu stiai de expresia "martor de uzura" precum si de cele 2 anvelope la care am facut referire.

        O scurta perioada de timp va ramane "Open", moderat.
        Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

        Comment


        • #5
          ai o atitudine ca nici raspuns nu meriti.

          Comment


          • #6
            Data fiind activitatea aproape exclusiv speculanta (un singur post am gasit din toate cele 51, care nu are legatura cu "aria comertului") coroborata cu Regulamentul Bursei, art 8, precum si cele de mai sus intamplate, tragem obloanele aici.
            Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google