[CUMPAR] Jante Aliaj 15''

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [CUMPAR] Jante Aliaj 15''

    Salut dragi colegi!

    Sunt interesat in achizitionarea unor jante de aliaj pe 15", de preferat fara anvelope ca am eu noi (185/65/15), insa m-ar interesa in mod special si prezoanele speciale pentru acestea, inele de centrare daca va fi cazul.

    Astept oferte!


    Am citit Regulamentul si sunt de acord cu acesta.
    Si nu ne duce pe noi in ispita, caci gasim drumul si singuri

  • #2
    Salut, pune un buget maxim orientativ si cateva exemple de model/marca.

    Eu am un set pe 15" Oz F1 sport argintii varianta OM clio de care ma-s desparti cu greu pe un pret corect de 900 lei.

    Spor la cautat.
    Logan PH2 1.4 MPI ABS+AFU+GPL ProiectoareEchilibru perfect.

    Comment


    • #3
      Buget sa zic 1000 lei. Imi poti trimite te rog niste poze cu jantele? Eventual, pot lua de la tine si prezoane pentru ele?
      Si nu ne duce pe noi in ispita, caci gasim drumul si singuri

      Comment


      • #4
        Salut, uite poze recente, zgarieturi au capatat la vulcanizare din prima zi, nu sunt perfecte dpv al vopselei, nu au facut cunostinta cu nici o bordura in 2 ani de cand le am.
        Prezoanele mele sunt tot de la tablele cu care a venit masina pe cheie de 17, cred ca stiu care este dilema ta acum, caci ma-m lovit si eu de ea, partea dinaintea hexagonului sa fie la 45grade sau putin mai sferica, la mine s-au potrivit prezoanele originale la fix cu jantele care sunt facute pe specificatiile renault, gaura de centrare 60.1 (deci nu ai nevoie de inel de centrare) sunt 4x100, 6,5J, ET45 si au 7.7 kg fara cauciuc.
        Attached Files
        Logan PH2 1.4 MPI ABS+AFU+GPL ProiectoareEchilibru perfect.

        Comment


        • #5
          Frumoase, insa am achizitionat si montat in aceasta seara de la colegul Planetara un set Rial. Pentru cine e curios cum arata, atasez 2 poze.

          Se poate inchide, multumesc!
          Attached Files
          Si nu ne duce pe noi in ispita, caci gasim drumul si singuri

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google