[CUMPAR] 4 Cauciucuri Iarna+jante Tabla Ptr Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [CUMPAR] 4 Cauciucuri Iarna+jante Tabla Ptr Logan

    Cumpar 4 cauciucuri iarna+jante tabla ptr logan(185/r65/15)..cauciucurile sa nu fie mai vechi de 2 ani.multumesc

  • #2
    Te intereseaza 4buc.jante echipate cu Hankook ypike dot 2014 cu tot cu capace originale Dacia?Anvelopele nu au rulat mai mult de 3500km!Tel 0744248254.
    Last edited by CIONTU OVIDIU; 22 September 2015, 04:29. Reason: Nr de telefon.
    Tractorul merge cu motorina,masina merge cu benzina!

    Comment


    • #3
      Salut.la ce pret ar fi?multumesc

      Comment


      • #4
        11ooLEI fara transport.
        Tractorul merge cu motorina,masina merge cu benzina!

        Comment


        • #5
          cauciucuri am cumparat..ma intereseaza 4 jante tabla in buna stare.multumesc

          Comment


          • #6
            4 jante originale in stare buna, nelovite sau alte chestii...350 lei. daca esti interesat pm te rog. Poti sa le vezi la cora militari. O zi buna.

            Comment


            • #7
              din ce an sunt jantele?ptr ca pe olx ,am gasit jante de origine la 120 lei

              Comment


              • #8
                Anul 2005, cu care a venit masina din fabrica.

                Comment


                • #9
                  La jante conteaza ET-ul, diametrul total, diametrul gaurii de centrare, latimea iterioara, numarul de prezoane, distanta dintre prezoane.
                  Anul la ce foloseste sa-l stii? Pot fi fabricate anul trecut si gata deformate, sau fabricate in 2005 si in perfecta stare.
                  Last edited by mr.K; 23 September 2015, 20:26.

                  Comment


                  • #10
                    conteaza pentru ca ruginesc. is originale Dacia daca nu stiai...
                    o/____\o
                    (i)
                    .........

                    Comment


                    • #11
                      Ruginesc si ele pentru ca orice metal rugineste, nu pentru ca sunt originale Dacia. Este adevarat ca ruginesc mai rapid daca le speli ca pe porc numai de craciun, dar nu se indoaie asa repede ca cele fabricate pe minunatele plaiuri eminesciene (nu dam nume ca nu este frumos). Initiatorului ii doresc succes in cautare, eu imi retrag oferta deoarece le-am vandut unui alt coleg.

                      Comment


                      • #12
                        Daca mi se permite un comentariu/sfat initiatorului de topic: cauta jante de tabla de pe logan van, eventual de la dezmembrari direct de pe masina..
                        "Roata, chiar de-ar fi pătrată, tot se-nvârte, câteodată." - N. Guţă
                        Ca tratament general contra durerilor, recomand Xanax. Ramai cu durerea de p#!@

                        Comment


                        • #13
                          multumesc ptr sfat..care ar fi diferenta constructiva sau de ce sunt mai ok cele de van?mersi

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google