Casco BT Asigurari....belea Mare In Anul 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Am facut Casco la Alliantz Tiriac...Valoarea asigurata 8820 euro, prima anuala de 385 euro, fransiza de 10% in caz de furt total, sau dauna totala. In rest, la evenimente, fara fransiza.

    Mai tarziu...pe la ora 10 vine inspectorul de asigurari sa faca poze si alea alea...
    e-mail: office@stickere.info

    Comment


    • #17
      Pentru ce sa faca poze?

      Comment


      • #18
        cum adica pentru ce?

        tu ai masina dauna totala in fata blocului, nu ai casco, te duci si inchei o polita si peste o saptamana mergi si le zici ca ai bulit masina. ca sa nu se intample asta, se fac poze. la fel si daca ai ceva stricat pe la masina, o aripa, un spoiler, cand inchei polita iti face poze, si aripa aia sau spoilerul nu o sa le poti schimba pe casco, pentru ca masina nu era asigurata in momentul cand ai lovit-o sau ti-a fost lovita
        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

        Comment


        • #19
          Pai eu nu am avut dauna si crezi ca nu stiu cum se procedeaza dar el nu are dauna si nu stiam cand faci un nou contract se fac poze

          Comment


          • #20
            Daca masina este noua, adica este primul Casco pe care il faci nu se fac poze, dar daca masina are vechime de 3 zile si vrei sa ii faci Casco, se fac poze pentru a se vedea starea masinii.

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google