Ridicari auto de rat craiova

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ridicari auto de rat craiova

    Stie cineva cum se poate sa le fac bucata astora de la rat craiova,sunt niste nenorociti,mi-au luat 300 lei pentru a-mi recupera masina,si mai fac si magarii,la niste cunostiinte le-a luat 150,vad ca nu au nimic sa faci contestatie decat un bon fiscal fara valoare,stim toti ca in casele de marcat se poate bate orice........

  • #2
    pai...in primul rand...ti-au saltat masina ca nu ai parcat regulamentar? sau ai parcat ok dar...ei tot ti-au luat-o?
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment


    • #3
      Da sa zicem ca nu a fost parcata regulamentar,mai precis langa indicatorul stop,dar pe trotuar dar acolo lucrez sunt doua institutii publice si nu sunt locuri de parcare si mai sunt in jur de 900 de angajati,dar problema nu este ca au luato sau ca am platit eu, ci este spaga,favorismele etc. CORUPTIA ESTE MARE

      Comment


      • #4
        de pe trotuar ti-o ridica daca nu lasi loc pentru pietoni sau ai bagat una sau mai multe roti pe spatiul verde.
        tu la care de incadrezi?
        in ceea ce priveste bonul fiscal, acesta are valoare... fiscala. este practic un document cu care se face dovada platii.
        daca tu consideri ca ai fost victima unui abuz, poti face contestatie.

        ca o paranteza, ia uitati ce-a patit un sofer caruia i se ridica masina pentru parcare neregulamentara:
        Computer, did we bring batteries?... Computer?...

        Comment


        • #5
          Abuz rat ridicari auto craiova

          [QUOTE=sympi;376466]Stie cineva cum se poate sa le fac bucata astora de la rat craiova,sunt niste nenorociti,mi-au luat 300 lei pentru a-mi recupera masina,si mai fac si magarii,la niste cunostiinte le-a luat 150,vad ca nu au nimic sa faci contestatie decat un bon fiscal fara valoare,stim toti ca in casele de marcat se poate bate orice........[/QUOTE
          uite un abuz din partea RAT ridicari auto Craiova
          Sunt persoana cu handicap,am parcat regulamentar pe spatiul din parcare
          destinat persoanelor cu dizabilitati. Dupa ce m-am intors la masina, nu am mai gasit-o. Am sunat la 112 care mi-a confirmat ca fusese ridicata si dusa la parcul auto
          de RAT ridicari auto. M-am adresat Politiei Rutiere, agentul de Politie dupa ce a dat un telefon personalului RAT ridicari auto a aflat ca masina fusese ridicata deoarece era parcata pe locul amenajat pentru parcare auto persoane cu dizabilitati. Cand ne-am deplasat impreuna cu agentul de Politie cu masina acestuia din dotare, la locul unde era depozitata masina, am constatAT ca masina mea era avariata, la vederea avariilor, agentul de Politie s-a scuzat ca este chemat de sefi si nu a mai revenit.La aratarea CERTIFICATULUI DE INCADRARE IN GRAD DE HANDICAP, a permisului de conducere, personalul RAT s-a enervat, si chiar dupa ce mi-a venit rau la vederea avariilor masinii, fiind persoana suferinda, acestia insistau nervosi sa dam 300 lei altfel nu luam masina nici daca mor. Pana cand astfel de abuzuri? Din dorinta de a proteja drepturile persoanelor cu handicap a actionat personalul RAT ridicari auto CRaiova, care a lezat tocmai o persoana cu handicap, mai mult, au sechestrat-o sa nu ajunga la spital pentru a primi ingrijiri, personalul RAT ridicari auto Craiova nu vedea decat achitarea taxei in fata ochilor?!!!!!

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google