Asigurare RCA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ca ti-a facut el reducere nu?Adica broker-ul.
    sigpic

    Comment


    • pe polita scrie 675 , iar pe chitanta 468 din care primesc si eu 10% comision )
      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

      Comment


      • .Te-ai scos...Deci pana la urma te-a costat 421 de lei.
        sigpic

        Comment


        • ti-a lasat si comisionul lui d-aia ai iesit asa ieftin.buna treaba....
          Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

          Comment


          • vedem in cateva saptamani daca apare valid RCAul in cedam
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • Momentan nu am actele la mine si as dori sa stiu cam cat ar costa pentru logan 1.6 o asigurare RCA.propietarul e tanar are inca 34 de ani bugetar.masina se foloseste in interes personal.
              Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

              Comment


              • pleaca de la 170 ron pana la 540 ron pe juma' de an. Pretul este in functie de firma de asigurari
                Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                Comment


                • 170 pentru Euroins cumva?
                  Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                  Comment


                  • parca pe asirom(149ron) era cel mai mic pret. dar si euroins e pe aproape
                    Last edited by popavlm; 19 December 2011, 09:42.
                    Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                    Comment


                    • Multumesc!
                      Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                      Comment


                      • am facut rca pentru anul 2012 la Allianz pentru 1.4 al meu cu 225,25lei, prin emag!
                        asigurarea a primit discount 15%, pretul real fiind 265lei.
                        am complectat formularul on line la ora 15.00 si a 2 a zi la ora 8.30 curierul a adus o acasa!
                        nu stiu cat de utila este informatia, dar sper ca am informat corect!

                        Comment


                        • poi ai dat cam mult. nu ti se pare? polita RCA e pentru a terta pers deci puteai sa o faci unde era mai ieftin...... da' ma rog sunt banii tai si faci ce vrei cu ei...
                          Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                          Comment


                          • am incheiat asigurarea la ASTRA, al doilea an la rand fara dosar(e), 290 lei pe un an.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by popavlm View Post
                              poi ai dat cam mult. nu ti se pare? polita RCA e pentru a terta pers deci puteai sa o faci unde era mai ieftin...... da' ma rog sunt banii tai si faci ce vrei cu ei...
                              Pentru 12 luni nu cred ca era mai ieftin in alta parte. Poate la carpatica sau euroins. Tot 225 era si la astra.

                              Comment


                              • Si eu am de azi asigurare noua dar am schimbat firma.
                                Anul trecut in decembrie am facut la astra si ma costat 394 lei iar anul ascesta am vrut sa fac pe jumate de an sa pot plati vara pe un an si cand am ajuns la un brouker din mall am lemnit cand a zis ala 302 lei pe 6 luni sau 579 lei pe un an, asta la astra.
                                LA Carpatica era cel mai ieftin, 162 lei, dar am zis ca merg pe Asirom unde ma costat 211,5 lei dar pe asigurare apare 288 lei sum spunea si un coleg mai sus

                                PS. Cica au marit doar la persoanele sub 30 de ani RCA-ul.
                                Eu am carnet din 2005 si nu am nici un accident la activ sau tamponare desi am peste 200.000km cu masina personala si cea de firma.
                                Last edited by casper20; 19 December 2011, 23:30.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google