Asigurare RCA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • M-am linistit acum! ))

    Comment


    • In alta ordine de idei! Eu am sub 25 ani si un Logan diesel. Pe 6 luni, cel mai ieftin am gasit la cca 590 Ron. Ma poate indruma cineva spre un broker, in Bucuresti, unde as avea o sansa sa gasesc mai bine?

      Comment


      • Iti spun din proprie experienta, rar gasesti mai ieftin un rca decat cel de pe rca-ieftin.ro! Fa si acolo o simulare...

        Comment


        • PCH, trebuia sa mai astepti 30 zile, daca nu vindeai Loganul atunci inmatriculai Ford-ul dar macar nu-ti parea rau ca n-ai incercat, nerabdarea te-a costat 32% reducerea pe care n-o mai ai iar la ce scoruri s-a ajuns acum cu RCA-ul(in special pentru cei cu varsta sub 30ani) nu e deloc de neglijat...

          Comment


          • Nu am stiut

            "Noroc" ca fac 27 de ani cat de curand...eu consider prost gandita legea asta...nu am facut niciodata accident si nu e corect sa fiu taxat pe motiv ca sunt tanar. Sunt mulți la 40-50 de ani cu adevărat periculosi la volan...dar asta e...

            Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
            Last edited by PCH; 15 September 2013, 21:11.

            Comment


            • Esti victima statisticii. Iar statistica nu e favorabila celor sub 30 de ani.
              Aceleasi conditii le-as aplica si celor peste 60 de ani, multi merg ca teleghidati cu masina, reflexe ioc, adevarate pericole. Iar ei, tocmai, ca au reduceri, fiind pensionari.

              Comment


              • Ce stiti de city?? MErita sa-mi fac rca-ul la ei? Am o oferta tentanta de rca pentru logan.

                Comment


                • Sunt ok!

                  Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

                  Comment


                  • Originally posted by PCH View Post
                    Iti spun din proprie experienta, rar gasesti mai ieftin un rca decat cel de pe rca-ieftin.ro! Fa si acolo o simulare...
                    Cand am facut simulare la rca-ieftin pentru 1,9-le imi iesea la uniqa vreo 500 ron.Am facut si la UNIQA dar direct pe site la ei si mi-a iesit cu vreo 100 ron mai putin.Poate am avut eu noroc atunci,nu stiu..
                    Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                    Comment


                    • Originally posted by PCH View Post
                      Iti spun din proprie experienta, rar gasesti mai ieftin un rca decat cel de pe rca-ieftin.ro! Fa si acolo o simulare...
                      rca-pedia.ro, mai ieftin decat rca-ieftin
                      Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                      Comment


                      • Cred ca e in funcție de zi, de noroc si cum negociezi cu ei...

                        Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

                        Comment


                        • La city daca faci le ei pe site, e mai ieftin

                          Comment


                          • eu am facut o simulare pe site la city si era sa cad de pe scaun! imi daduse undeva la 1000 lei pt un biet 1.2 benzina (logan 2)
                            Last edited by jonnie007; 16 September 2013, 16:02.
                            Keep walking...

                            Comment


                            • city nu mai e ce a fost, rcapedia.ro e cel mai ieftin
                              Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                              Comment


                              • Am facut de curiozitate un calcul pe ambele siteuri cu valabilitate 1 an si este intr-adevar o diferenta de vreo 50-70 lei in minus la pedia pentru cele mai ieftine 2 rcauri in schimb la urmatoarele este o diferenta in plus de vreo 100+ fata de cei de la rca-ieftin asa ca probabil e in functie de zi si ce reduceri aplica azi unii maine altii...
                                ex-Logan Ambition 1.5 dci Iunie 2006/RIP Dec 2011
                                Dacia Duster Laureate 1.5 dci 110cp 4X4, ESP + whatever packs

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google