capota un pic infundata

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • capota un pic infundata

    Am si eu o mai veche intamplare,de craciun mi-a iesit in fata o caprioara ,noroc k nu aveam viteza si am luato cu capota....rezultatul: o mica infundatura la capota ,julita un pic bara si proiectorul ceata rupt suportul(reparat cu poxipol) si acuma vreau sa-mi fac casco k nu miam facut de prima oara ca am luato cash si .... Ce recomandati sa ascund aceste mici ... la poze?? Care e din galati si cunoaste un agent la generali (mam gandit ..) sa faca poza din fata la alta masina ?? sau poate nu iese cum nu a iesit si in poza urmatoare )) ce ziceti ?
    Attached Files

  • #2
    poza clara.....
    Attached Files

    Comment


    • #3
      nu se observa deloc in poza ) ...nu cred ca vei intampina probleme la casco . si eu am un pic la o usa se vede dintr-o anumita pozite.....si nu au zis nimic.
      sigpic

      Comment


      • #4
        daca nu ai facut un stropel din caprioara tot degeaba

        Comment


        • #5
          nu se observa aproape de loc , cine crezi ca sta sa se holbeze unde ii urma de caprioara
          Mereu superiori unui sat cu caini si oi

          Comment


          • #6
            pt infundatura aia nu o sa iti schimbe capota...doar sa o ti-o indrepte(daca nu o sa iti bage chit)..
            Last edited by Cristi_Xp; 3 March 2008, 01:10.

            Comment


            • #7
              Pai nu vreau sa o schimbe....Sa o indrepte si sa o retuseze .... Oricum am sa pun masina la soare ca sa nu iasa in evidenta ) cu casco pot sa schimb bara fata? Sa pun una de mcv :>

              Comment


              • #8
                Nu cred ca te lasa sa schimbi bara fata cu una de mcv pe casco
                Bart: I am through with working. Working is for chumps.
                Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

                Comment


                • #9
                  O poti schimba cu ce vrei tu dar platesti diferenta.
                  In poza nu se observa nimic aiurea asa ca o poti face.
                  Bafta

                  Comment


                  • #10
                    Dany...Tu nu ai vazut cum se face capota cand doi oameni fac skandemberg(pe capota!). Sincer, stai calm si impaca-te cu ideea. Retusuri NU se fac, ori iti vopseste toata capota, ori nu fac nimic, nu mai trai cu impresia de la vechea Dacia unde se ''rezolva'' totul.

                    Comment


                    • #11
                      Da clar indreptat + vopsit + manopera = consistent )
                      dute cu masina murdara sa iti faca poze date prin namol
                      sigpic

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google