Caut Tinichigiu Si Vopsitor In Bucuresti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Caut Tinichigiu Si Vopsitor In Bucuresti

    Salutare tuturor. Am si eu o mica problema cu masina. Acum ceva timp am avut un mic incident si a trebuit sa schimb pragul de la masina. Precizez ca toata operatiunea a avut loc la Iatsa Campina, service agreat Dacia. Dupa ceva timp, a inceput sa imi apara rugina unde a fost sudat si din pacate nu am avut timp sa ajung la ei sa reclam acest lucru. Acum cred ca este prea tarziu.
    Oricum, ideea este ca v-as ruga sa imi recomandati un tinichigiu bun care m-ar putea ajuta si un vopsitor, ambii din bucuresti. Precizez ca nu prea iimi permit momentan sa ma duc la un service sa isi puna ei toate comisioanele.
    Am atasat pozele in speranta ca ma veti ajuta. precizez ca toate probleme sunt pe partea dreapta spate a masinii.
    Multumesc anticipat
    PS nu am stiut unde sa postez exact
    Attached Files
    Last edited by bzzzcp; 26 July 2011, 20:34.

  • #2
    La ce ai tu acolo se poate rezolva chiar de tine daca nu ai 2 maini stangi.

    Din pacate se vede ca rugina aia e acolo de multa vreme, timp in care tu nu ai facut nimic cand era in stadiu incipient.

    Regula nr 1, orice floare care apare pe masina, cat de mica ar fi se repara imediat cu smirghel, spary cu zinc si vopsea

    Comment


    • #3
      Intr-adevar, daca le faceam atunci, nu mai postam acum.
      So, puteti sa imi recomandati un tinichigiu si un vopsitor?

      Comment


      • #4
        Off:
        Nu e nici o regula...aia la o adica se aplica la masini, nu la dacia.
        La dacia carpesti intr-o parte si se darama in alte trei parti...si da, stiu despre ce vorbesc, din pacate.

        On:
        Iti pot recomanda chiar doua locuri din Bucuresti (Militari), ambii particulari, din afara caracatitei dacia, preturi 'sanatoase la cap'.
        Ai pm.
        Keyboard error or no keyboard present.
        Press F1 to continue or DEL to enter setup...

        Comment


        • #5
          salut! m-ar interesa si pe mine datele de contact ale celor doi tinichigii auto cu preturi "sanatoase la cap" din militari, daca le mai ai, ms

          Comment


          • #6
            Domnule kostik, lungan n-a mai postat de mai bine de un an, ( Ultima Activitate: 13th February 2013 11:29), iar postul de mai sus are, de asemenea ~2 ani jumate. Eu nu sunt atat de optimist, ca iti va raspunde.
            Citeste inainte de a posta.
            Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

            Comment


            • #7
              Originally posted by kostik View Post
              salut! m-ar interesa si pe mine datele de contact ale celor doi tinichigii auto cu preturi "sanatoase la cap" din militari, daca le mai ai, ms
              lungan ai PM
              ​​​​​​

              Comment


              • #8
                Recomand evitarea service-ului Autoporand (sectorul 3). Desi lucreaza bine si au preturi bune la tinichigerie si vopsitorie am avut probleme cu ei. am scris despre asta si aici : http://www.loganclub.ro/forum/servic...31#post1689631

                Comment


                • #9
                  stiu de ei si mai sunt multe altele care sunt cu probleme. Eu am gasit unu la care am fost multumit de servicile lor.

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by Fanez View Post
                    Recomand evitarea service-ului Autoporand (sectorul 3). Desi lucreaza bine si au preturi bune la tinichigerie si vopsitorie am avut probleme cu ei. am scris despre asta si aici : http://www.loganclub.ro/forum/servic...31#post1689631
                    Am reevaluat situatia.

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google