Fugiti De Unicredit Si Adras

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fugiti De Unicredit Si Adras

    Am 'luat' in lesing o masina de la un dealer dacia prima oara cand am semnat contractu factura proforma era a altei masini(1) cand a trebuit sa trimita factura catre leasing sa poata plati ei au trimis prima factura in lei iar a doua oara tot a altei masini(2) acum cand a trebuit sa trimita cartea masini ca leasingul sa inscrie masina iar au gresit au dat alte acte dupa care invartindu-se domnul manager de vanzari de la dealer in jurul cozii a gresit din nou(3)deci dupa atatea greseli alae dealerului gafeaza firma de leasing si uita sa inscrie masina........................Eu acum cu masina ne inscrisa si cu 2 rate platite la ea ce dracu sa mai fac

    firmele sunt UNICREDIT LEASING si ADRAS cocktail mortal daca vreti sa luati masina in leasing
    sigpic

  • #2
    Da-i in judecata sa-ti recuperezi banii de rate. Vorbeste cu un avocat.
    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

    Comment


    • #3
      Mutat... La Asigurari

      sigpic

      Comment


      • #4
        Mutat aiurea, tine de dealeri si soc de leasing. Dar merge si aici. Oricum, ce-i spunem omului? Eu habar n-am...
        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

        Comment


        • #5
          Problema mare este ca eu in zilele in care masina nu a fost inscrisa nu am putut munci si deci nu am chistigat bani.............Leasingu da vina pe adras si invers...........................scuze ca nu am postat unde trebuie
          sigpic

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google