Vopsea Cojita De Pe Bare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vopsea Cojita De Pe Bare

    salut. am o problema cu ambele bare, se cojeste vopseaua destul de rau, in special dupa spalari, asta dupa ce le-am schimbat si vopsit pe CASCO, in urma cu ceva ani. (am inteles ca vopsitorul prefera sa fure adezivul care se pune pe bara ca sa prinda vopseaua). am vrut sa le vopsesc din nou pe CASCO, dar mi-au zis ca nu se poate, decat daca sunt lovite. chestia e ca plec in Grecia peste o luna si intrebarea e daca pot sa ies din tara cu barele cojite, fara sa fie lovite.

  • #2
    BineĆ®nţeles că poţi, de ce nu ai putea? :-?
    http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

    Comment


    • #3
      imi e teama de politistii bulgari, sa nu-mi puna bete-n roate, ca sa sar cu spaga...

      Comment


      • #4
        Pune o poza sa vedem cum arata.

        NU e ok sa se desprinda, eram sigur ca spoilerul a fost vopsit in service numai cum am vazut titlul.

        Comment


        • #5
          si eu am aceeasi problema...nu stiu ce sa fac sa o rezolv sincer

          Comment


          • #6
            nu pot acum, sunt la munca. oricum, sunt cojite mai mult pe lateral si foarte putin pe centru. vamesii se pot lua de chestia asta?

            Comment


            • #7
              Ar fi absurd. Dacă e prost vopsită nu e vina ta.
              http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

              Comment


              • #8
                Nu cred ca ar avea de ce sa se ia de tine pentru problema asta. Sunt Loganuri care nu au deloc spoilerele vopsite si nu le mai zice nimeni nimic.
                Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                Comment


                • #9
                  Vamesii nu se vor lua dar vei da peste tot felul de drumari cu veste reflectorizanqte care vor zice ... " Here in our country...big problem ...big problem"...n'ai ce sa le faci ...20 de iepuroi si iti continui drumu'
                  nu zic ca ti se poate intampla si tie...dar niciodata nu stii...
                  stii bine cum rezolvi treaba cu bara vopsita cand e vorba de casco...nu tre sa te invatam noi!!
                  acum depinde si cat de repede pleci in vacanta...sa nu te tina cu evaluari deziv bla bla bla.
                  bafta!!

                  Comment


                  • #10
                    iti dai seama ca m-am gandit si la asta, dar nu stiu daca se rezolva intr-o luna, pana plec. am mai trecut prin asta, tot cu barele si mi-au tinut-o aproape o luna in service, pentru ca nu primisera banii de la asigurator.

                    Comment


                    • #11
                      stai sa ne intelegem, bara decojita e una, spaga la politistii bulgari e alta spre exemplu tu poti trai cu o bara decojita, ei nu pot trai fara spaga stai linistit cu bara, nu e nicio problema. tu ai vazut masinile din bulgaria?

                      Comment


                      • #12
                        da, dar ochiul politistului bulgar e vigilent cand e vorba de masinile din Romania

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google