ASTRA Asigurari - Craiova

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ASTRA Asigurari - Craiova

    Am avu un mic incident cu un "mare sofer" care a dat cu spatele si m-a lovit in partea din fata stanga (aripa fata stanga facuta varza , usa fata stanga facuta varza nici nu se mai deschidea , directia si unghiul de fuga s-au dus si alea). Ok , am fost la Politie a facut "Militianu`" procesu verbal l-a scos vinovat pe tip (era si logic pentru ca era "neasigurare la schimbarea directiei de mers cu spatele"), am luat asigurarea de la el si m-am dus la ASTRA. Acolo mare coruptie. A venit un amarat a facut poze s-a uitat el la masina. Toate ok. A inceput dosaru si i-am bagat 50 RON in buzunar ca sa scrie pe constatare si SCHIMBARE usa NU DOAR REPARARE! Bun , am plecat , dupa care m-a chemat sa depun o declaratie ! Ce credeti ca scrie pe proces ?!

    Inlocuire aripa fata stanga si Reparatie usa fata stanga. Dupa ce ca ii dadusem si MITA ! ORICUM ERA DREPTU MEU SA SCHIMBE ARIPA CA ERA TAIATA SI FACUTA VARZA ! DAR VROIAM SI USA !!! Deci am facut scandal l-am facut de ras , l-am reclamat si ma voi judeca cu ei . Pareri ?!
    LoganClub Craiova

  • #2
    Sa nu te lasi dus de nas ! E dreptul tau.

    Comment

    Working...
    X
    Anulare DPF
    Politica de Securitate Google