Termen Limita Pentru Aducerea In Service?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Termen Limita Pentru Aducerea In Service?

    Salut
    Cu 2 zile inainte sa plec in concediu am lovit un caine cu vreo 70km/h. L-am lovit cu partea centrala si dupa ce mi-am indreptat cu mana masca din plastic(era bagata inauntru) nici nu se mai cunoaste ceva. Insa m-am uitat mai atent inauntru si am radiatorul AC indoit, dar functioneaza. Am fost la Politie cu anexele 1 si 2 de la Omniasig am dat si o declaratie si urmeaza sa mi-o repar pe casco.
    Eram curios daca trebuie sa depun dosarul la Omniasig neaparat in zilele urmatoare ca sa nu 'expire' vre-un document, sau il pot depune si peste 10 zile cand ma intorc din concediu.
    E primul an in care posed autoturism si as muri de ciuda sa merg iar cu trenul in concediu. Daca mi-o baga in service imediat nu cred ca mi-o repara in cateva ore.

  • #2
    Eu cred ca poti sa depui dosarul la Omniasig si sa vorbesti cu aia la service, sa te programeze cand vii din concediu...
    niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

    Comment


    • #3
      Programarea la service......Ce amintiri. Daca nu le dai nimic alora de la receptie service nu te vor programa decat peste o luna cel mai devreme. Eu asa am patit cand am pocnit-o. La ce service vrei sa te duci?
      Mai bine sa pui raul înainte, si sa lasi ce e mai bun ca o surpriza.sigpic

      Comment


      • #4
        Dovada de la Politie are valabilitate 30 de zile, deci poti sta linistit in concediu. Dar sa o ai la tine, pentru eventualitatea in care te opreste un echipaj si observa ceva ciudata la partea din fata.
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment

        Working...
        X
        Anulare DPF
        Politica de Securitate Google