Spoiler Fata Crapat

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Salutare,am o mica intrebare .Azi m-au sunat cei de la service si au venit piesele pentru reparatia masinii intrebarea mea este daca tot schimba bara spate pe cea vechie as vrea sa o iau eu sunt obligati sa mi-o dea sau nu?O repar pe casco deci din banii mei si as prefera sa o iau se poate??

    Comment


    • #17
      Cu ce acte trebuie sa ma duc la astia la casco ? .. ca io am atins masina de un stalp .. in fine .. imi trebuie dovada de la politie ? .. dar e doar putin zgariata pe dreapta fata

      Comment


      • #18
        1.Talon
        2.Permis
        3.CI
        4.Imputernicire de la leasing (daca e cazul)
        5.Polita de asigurare in original.

        Comment


        • #19
          Originally posted by rontz_rontz View Post
          Salutare,am o mica intrebare .Azi m-au sunat cei de la service si au venit piesele pentru reparatia masinii intrebarea mea este daca tot schimba bara spate pe cea vechie as vrea sa o iau eu sunt obligati sa mi-o dea sau nu?O repar pe casco deci din banii mei si as prefera sa o iau se poate??
          da, se poate numa sa le zici dinainte sa n-o "arunce"
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • #20
            Bara mea era foarte putin zgariata si mi-au schimbat-o cand am fost sa ridic masina am cerut bara dar cei de la serice mi-au aratat faxul primit de la cei de la casco sicria ca bara se recupereaza de catre asigurator eu am la unita !

            Comment


            • #21
              da cam asa e de obicei cer piesele inapoi ...am avut si eu un incident cu bara fata si am schimbato cu una de MCV dar la aia normala nu am avut si grilele si ornamentele alea cromate atinse si la casco nu mi lea scris si pt aia de mcv sunt altfel si a trebuit sa le cumpar eu ..cam scumpe pentru niste plastice ....barile sunt la acelasi pret am intrebat la service.

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google