RCA Mai Scump La Leasing?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    aceeasi problema o am si eu RCA foarte scump in comparatie cu altii care platesc aproape la jumatate fata de mine

    Comment


    • #17
      Originally posted by radu2008 View Post
      Eu am leasing si am platit 560 ron la Unita anu trecut in aprilie anu asta sigur o sa fie mai scumpa am intrebat pe cine facea asigurari si a spus ca la unita i 380 te las pe tine sa scotesti sa vezi diferenta care mie mi se pare considerabila .
      Sa te astepti pe la vreo 750 lei
      Niste banditi.

      Comment


      • #18
        Sa te astepti pe la vreo 750 lei
        Niste banditi.
        Deja ma doare capu cum sa se fi scumpit in halu asta de unde ai informatia?

        Comment


        • #19
          la omniasig 750 pe an la leasingul meu , toate asigurarile pentru firme sunt mult mai scumpe ca fersoana fizica asta e n-ai ce-i face .
          ''M-am certat si cu Mitica Dragomir, dar fara jigniri. El m-a facut oligofren, eu l-am facut zdreanta, dar nu ne-am insultat''. (Gigi Becali)

          Comment


          • #20
            Eu cand am luat masina am avut de ales intre unita si omniasig si am ales unita pe motiv ca era mai ieftina .

            Comment


            • #21
              Eu am leasing la RCI Leasing Romania, anul trecut cand am luat masina am dat vreo 610 lei parca la Omniasig, insa totusi chiar la oferte pentru pers jurdice la alti asiguratori tot ies mai ieftin, am vazut oferte pt pers juridice pe masina mea si la 450-480 lei, anul trecut in aceiasi perioada, anul asta cred ca va sari de 750 lejer, prin aprilie trebuie sa o fac.

              Comment


              • #22
                Cei care au contract la masina la impuls leasing si au RCA la Unita i rog sa spuna cat au platit anul acesta pentru asigurare?

                Comment


                • #23
                  Cei care au leasing ,RCA-ul pe anu 2009 l-ati platit si daca daca da cat a costat?

                  Comment


                  • #24
                    mi-am luat kiss-ul in 01.02.2008, si am prins oferta cu un an rca gratuit, de la astra. de curând am primit poliţa rca si factura aferentă pe 6 luni, de 360 lei, de la firma de leasing, încheiată la omniasig, la care am si casco.
                    maşina e luată prin rci leasing.
                    a good plan today is better than a perfect plan tomorrow

                    Comment


                    • #25
                      Destul de scump asigurarea RCA cand normal i numa 400 ron pe un an eu am ales unita ca era mai ieftin fata de omniasig acuma astept luna aprlie sa vad ce suma imi baga de ma doare capu.

                      Comment


                      • #26
                        păi nu eu am încheiat poliţa rca, ca aş fi căutat o oferta mai bună, ci firma de leasing care a făcut-o unde i-a convenit mai bine iar mie nu-mi rămâne altceva de făcut decât sa o achit.
                        a good plan today is better than a perfect plan tomorrow

                        Comment


                        • #27
                          La Unita, logan leasing pe firma, 700 si ceva de lei am platit . Noroc ca am casco inclus in rate ca probabil era vro 20 mil lei vechi...
                          Logan Prestige 1.6 16v 105cp stock - 23000km
                          Honda 2.0 Accord Executive M/T - 21000KM

                          Comment


                          • #28
                            Anul asta RCA pentru logan 1.4 in leasing va fi 773 roni la Omniasig
                            Ne rupe...

                            Comment


                            • #29
                              La fel am si eu RCA si casco la unita dar pe persoana fizica contractu RCAul meu expira pe 30.04 deja ma doare caupu ce pret o sa am de platit ca anul trecut am platit 558 lei .

                              Comment


                              • #30
                                RCA platita La inceputul lui Ianuarie la loganul meu in leasing la Asiban, 300 lei
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google