Pentru tatici , mandria lor de copii

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Care este AMR-ul Adi?

    Comment


    • amr-ul este 4 luni si 2 saptamani asa in mare ,cand am deschis acest topic atunci am aflat ca sotia este gravida.ceau
      sigpic #

      Comment


      • ...vreo 3 luni AMR si la mine...
        Inca nu se stie ce este,sotia nu a facut decat 3 ecografe normale pentru siguranta sarcinii si oricum la ultimul copilul statea cu picioarele incrucisate ca turcul(sa nu vada careva...pesemne e rusinos )...
        Sanatos sa fie(el si mamica...)e cel mai important...

        Comment


        • bravo viorelu si eu mai am amr 3 luni , sanatatea este inainte de toate.
          sigpic #

          Comment


          • eu sunt foarte fericit ca o sa am un copil ,va rog si voi cu poze ,situatii soade.etc
            sigpic #

            Comment


            • ia uite ce mare suntem
              Attached Files
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • Si pe mine ma mai ajuta cineva sa postez pe forum.
                Attached Files

                Comment


                • BC08VDSsi Thejock3r multa sanatate si voie buna.
                  sigpic #

                  Comment


                  • AMR.....de acuma,..oricand ma astept...

                    Doctorul asta,mi-a spus acuma ca am fata......si eu care speram baiat....asta e... sanatos sa fie.
                    Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                    Comment


                    • Ce emotii pe aici!La ai mei,au fost doua emotii:1.la prima ecografie doctora spune"Stiti ca sunt doi?",si 2.dupa nu stiu cate ecografii la care mi s-au aratat doua pute si patru oute,primul copil e...fata.Ieri acea fata mi-a declarat solemn ca nu ma mai iubeste si ca o vrea numai pe mami.Baiatul mi-a declarat azi ca sunt un rau-rau,foarte rau si ca sa nu mai rad ca nu ma mai iubeste vesnic.Singurul lucru pe care pot sa-l spun viitorilor tatici e asta:greu,poate ca e,dar e extraordinar de frumos sa fii tata.Asta pana cand se va implini ceea ce mi-a promis fiul meu:intr-o zi tot te inving eu!

                      Comment


                      • bbogdan tare ce ti-a zis fiul tau sa speram ca nu ajungem noi acolo.
                        sigpic #

                        Comment


                        • ...AMR-ul in scadere rapida...95 % pana la 1 decembrie sa redevin tatic...ecograful 4D zice ca baiat ...dar nu am prea mare incredere.In rest toate bune...mici probleme de disconfort si stari specifice de graviditate in 8 luni,la mamica...

                          Comment


                          • viorelu bravo si sa fie sanatos fara probleme.
                            Amr-ul meu e o luna pana la 4 decembrie...
                            sigpic #

                            Comment


                            • Mai fratilor, lasa-ti ca totul o sa fie bine, iar daca vreti informatii despre copii, intrebati-ma, d-nul Adimrv stie copii mei
                              sigpic
                              Maică, ce mafioți de treabă !!!

                              Comment


                              • iti vom cere sfaturi d-nule kenjiro_sanga,multumim.
                                sigpic #

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google