Pentru tatici , mandria lor de copii

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dar pe un blat de masa ce are?Scurt si la obiect
    Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

    Comment


    • Originally posted by razvan05 View Post
      daca te uiti mai atent patutul este lipit de "patul cel mare".
      si eu abuzez de cealalta camera cand ... intelegeti voi
      bine ca poti abuza
      sigpic #

      Comment


      • Originally posted by micutzu666 View Post
        Dar pe un blat de masa ce are?Scurt si la obiect
        mai perversule, mai
        sigpic

        Comment


        • pai copilul nu sta f mult singurel,deci trebuie sa ne miscam rapid
          Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

          Comment


          • a mea, daca o ia "somnul de seara" nu se mai trezeste pana dimineata, deci e timp berechet
            apropo, o intrebare pentru colegii care au copii mai mari, a mea face pe 4 mai doi anisori, si, si acum ii mai da san, cum sa faca sa o dezvete? am incercat cateva metode, dar nu au reusit
            sigpic

            Comment


            • sotia mea a pierdut laptele cand avea fetita 4 luni din cauza unui deces in familie. a inlocuit cu biberonul pe care il cam rareste acum. dar nu reusim sa o dezvatam de suzeta !
              Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

              Comment


              • pai noi biberon avem dimineata si seara atat, cat timp are fetita?
                sigpic #

                Comment


                • pe a mea nu am reusit sa o pacalesc cu biberonul, doar cand i.a dat ceaiul de colici, cateva saptamani, de suzeta...nici nu mai vorbesc, nici sa n.o vada
                  sigpic

                  Comment


                  • Nicu incearca sa duci fetita undeva la parintii..socrii..cumnatii...o perioada nu prea lunga de timp.Incearca 1saptamana.Deobicei da roade mai la toata lumea!.Noi ii mai dam la fel ca si Adimrv lapte in biberon dimineata si unul seara..dar foarte putin mananca,mai ales ca o ducem la gradinita de 2saptamani!..are 1an si 10luni.
                    CARPE DIEM!

                    Comment


                    • asa repede la gradinita ? biberobul 210 ml , noi nu avem probleme cu mancarea
                      sigpic #

                      Comment


                      • Sa ne traisca bebeii.
                        Pentru ca mi-ati facut "pofta" de poze, vin si eu cu cateva :P
                        Attached Files

                        Comment


                        • sa iti traiasca sa fiti fericiti
                          Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                          Comment


                          • Originally posted by Razvy View Post
                            Sa ne traisca bebeii.
                            Pentru ca mi-ati facut "pofta" de poze, vin si eu cu cateva :P
                            Bravo taticule
                            sigpic #

                            Comment


                            • inca unul care a fost in stare ))))))
                              Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                              Comment


                              • Originally posted by dany_uhp View Post
                                Nicu incearca sa duci fetita undeva la parintii..socrii..cumnatii...o perioada nu prea lunga de timp.Incearca 1saptamana.Deobicei da roade mai la toata lumea!.Noi ii mai dam la fel ca si Adimrv lapte in biberon dimineata si unul seara..dar foarte putin mananca,mai ales ca o ducem la gradinita de 2saptamani!..are 1an si 10luni.
                                am incercat de doua ori, nici nu am ajuns bine acasa si a sunat sa ne ducem sa o luam si a doua oara, (prima data dormea), abia am iesit pe usa si a inceput sa strige si sa planga
                                Razvy sa.ti traiasca
                                PS: azi a facut si piticuta mea doi anisori, din pacate nu am facut poze
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google