Ce seriale vizionati ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • South Park
    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

    Comment


    • Eu unul sunt innebunit dupa serialul (vechi,stiu) MASH 4077 . Sunt 9 serii,e absolut genial,comedie si poante BUNE. Se petrece in anii 50 in timpul razboiului din Corea si e vorba de un spital de campanie,doctori,pacientii si toateeee nebuniile ce se petrec acolo...
      Vi-l recomand cu caldura. A fost la un moment dat si pe ...hmmm...procinema daca nu ma insel ...
      Attached Files
      Clubul Trabantistilor www.TrabantClub.ro
      Tel 0740-485474 - VIBER

      Comment


      • Breaking Bad 10/10.

        Comment


        • Breaking bad 10/10 CLAR !
          Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

          Comment


          • Am terminat mai demult breaking bad, se merita cu vârf și îndesat.
            Acum urmăresc Arrow

            Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by trabyro View Post
              Eu unul sunt innebunit dupa serialul (vechi,stiu) MASH 4077 . Sunt 9 serii,e absolut genial,comedie si poante BUNE. Se petrece in anii 50 in timpul razboiului din Corea si e vorba de un spital de campanie,doctori,pacientii si toateeee nebuniile ce se petrec acolo...
              Vi-l recomand cu caldura. A fost la un moment dat si pe ...hmmm...procinema daca nu ma insel ...
              sunt 11 sezoane si plus un episod de la reuniunea de 30 de ani...
              merita vazut.

              printre altele mai noi:
              Haven
              Anger Management
              Grimm
              Witches of East End
              Salem

              Comment


              • Hopaaa ... 11 ??! Pfuuu ... tre sa le caut si pe celelalte .NU stiam. MERCI Sorin de pont

                Dr.House iarasi imi place la nebunieee ...
                Daca tot suntem aici va recomand filmele #NONSTOP# #LONE SURVIVOR# si #BAD WORDS#
                Clubul Trabantistilor www.TrabantClub.ro
                Tel 0740-485474 - VIBER

                Comment


                • Am terminat de vazut Breaking Brad.Recomand! Sezonul 1 e mai plictisitor, de la sezonul 2 incepe "distractia".

                  Comment


                  • Care distractie ca fiecare episod e previzibil ) E bun filmul, dar nu de top ten!

                    Comment


                    • Yeah, right! Mai ales sezoanele 3-4-5 erau foarte previzibile, cum incepea un episod, puteai da pe meci, ca stiai cum se termina actiunea.
                      Sa fim seriosi, a fost unul din serialele cu o evolutie halucinanta de la sezon la sezon.
                      Last edited by mr.K; 9 October 2014, 21:53.

                      Comment


                      • Eu dupa primele 10 minute ma plictiseam, sunt subiectiv. Adevarul e ca e foarte palpitant serialul, cand l-am scos n-am dormit 3 zile, l-am vizionat tot si am vazut ca are un final de kkt. Din nou, sunt subiectiv...
                        PS: Prefer sa revad Filantropica de 50 ori in locul serialului Breaking Bad.

                        Un amic mi-a recomandat si White Collar, revin cu un coment zilele urmatoare.

                        Comment


                        • Originally posted by 30_VLD View Post
                          Eu dupa primele 10 minute ma plictiseam, sunt subiectiv. Am vazut ca are un final de kkt.

                          De acord cu tine.Prima data am facut la fel, nici 5 minute nu am vazut si am inchis episodul.La recomandarea unui prieten, am reinceput vizionarea.A meritat.
                          Finalul...nici eu nu ma asteptam la ceea ce s-a intamplat.

                          Comment


                          • The Originals , The Big-bang Theory, Criminal Minds, Person of Interest, Sleepy Hollow, The Blacklist, Supernatural, The strain, Forever si inca vreo 2-3

                            Comment


                            • a reinceput(pentru cine urmarea) American Horror Story

                              Comment


                              • House of cards-cel mai bun serial despre politica la nivel inalt pe care l-am vazut pana acum

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google