Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si turul tarii cu 10 litrii! Macar se scoate cu consumul

    Comment


    • las ca da la injectoare ))
      Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

      Comment


      • @alessandro: Megane 2 hatch sub nici o forma. Cel putin in privinta astuia Dark are dreptate 100% cu problemele pe partea electrica. Cea mai penibila faza mi s-a parut caderea alternatorului la propriu. Adica a cazut jos prin ruperea suportului.
        Cel mai lent 1,6 8v

        Comment


        • Nu cunosc faza cu Pau.Ce si-a luat si ce a patit cu ea?
          Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

          Comment


          • ...ca sa moara vanilia cuiva: http://www.autovit.ro/chevrolet-corvette-C24184027.html
            If it ain't broke, don't fix it!

            Comment


            • Originally posted by darksid3 View Post
              Prefer sa am probleme cu puntea spate decat sa-mi pice injectoarele pe banda rulanta, sa ma trezesc ca butoanele o iau razna, ca pun radiere in bord sa nu mai scartaie, iar apoi sa ma "mandresc" cu masina doar pentru ca nu pot sa-mi accept faptul ca am luat o ragalie, etc.
              radiere in bord urmareste threaul meu azi maine. o sa pun o poza

              ce ma streseaza la numarul de km este ca se minte. daca masina are 150 real si el minte ca are 70. ce il retine sa minta si in legatura cu altceva ?

              de E46 1.8 sau Peugeot 307 ce parere ai ?

              stii ce ii place lu cumnata mea ? a inebunit cand a vazut o . uite asta

              Last edited by alessandro; 8 May 2012, 14:44.

              Comment


              • alessandro, sa o ia, ca doar e o masina buna si puternica. totul e sa o stapaneasca si sa nu se dea la ea crezand ca e jucarie ...
                Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                Comment


                • iti dai seama ca eu imi doresc cel mai mult sa o ia sa o conduc asa cum se cuvine
                  ehhh cale lunga pana atunci. doar masini pentru femei sa nu cauti

                  Comment


                  • Honda chiar fac masini ;)
                    E 46, nu as lua asa ceva decat daca o cunosc personal, la cate sunt pe strazi, hartanite si alergate.
                    307 si 407 sunt cele mai slabe modele de la Peugeot.

                    Conteaza bugetul.

                    Originally posted by Niki View Post
                    Ia mergi tu cum poti, asa usor, agale
                    Last edited by darksid3; 8 May 2012, 15:33. Reason: Automerged Doublepost
                    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                    Comment


                    • am un vecin cu 307 HDI. merge de n are aer de ani buni de zile. nimic nu a patit la el.

                      singura de care nu am gasit nimic naspa e Ford Focus. toata lumea e multumita de el. dar mi se pare foarte plictisitoare masina.

                      Comment


                      • Tocmai d-aia e plictisitoare, ca nu prea "zice" nimic
                        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                        Comment


                        • Decat toata ziua in service cu una mai putin plictisitoare, mai bine sa mor de plictiseala la volan si cu banii in buzunar.

                          Comment


                          • Originally posted by darksid3 View Post

                            Ia mergi tu cum poti, asa usor, agale
                            Intr-una rosie, da?!


                            Au preturi bunicele, dar am impresia ca nu prea-s cautate din cauza cilindreei, care duce la un impozit anual, colosal.
                            If it ain't broke, don't fix it!

                            Comment


                            • Nu e problema de cilindree pentru ca sunt destule masini cu motoare mari, pe strazi (M-uri, AMG, Porsche Cayene, etc). Masinile de pe piata americana nu prea au cautare in Europa, in general. Se preteaza la o altfel de infrastructura, norme si taxe. Corvette-ul in speta e o masina ok pentru Europa dar pierde mult la capitolul subiectivism mioritic. Performante de masini de minim 100.000 euro, la sfert
                              Last edited by darksid3; 8 May 2012, 22:33.
                              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                              Comment


                              • http://peugeot.anunturi-auto.*******...-11167271.html

                                de asta ce parere aveti

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google