Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Care scrie Accept unele variante.... e clara treaba
    In anunt are 165.000km , si in poza aproape 180.000... in realitate are peste 200.000
    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

    Comment


    • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

      1.6 16v a fost si euro3?
      Daca e euro3, taxa e vreo 2000 de euro. La euro4 se schimba suma, cam 600 de euro.
      Al meu, fabricat pe la jumatatea anului 2006 (motor 1.4), era euro4...
      sigpic

      Comment


      • Euro 4 e sigur, nu stie omul ce vinde. Si pentru poze trebuie sa culci capul spre stanga.

        Comment


        • Daca e euro 4, pretul final este acelasi cu al unui Logan 1.4. Ciudat!
          sigpic

          Comment


          • Daca o fi fost putin dauna totala atunci justifica pretul
            cine-si vinde masina luata cu 10mii si 6 ani la 20% din valoare
            parerea mea e ca pute anuntul

            Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


            asta arata foarte bine dupa alea 3 poze
            mi-ar placea de jucarie ...
            Last edited by 827sam; 2 July 2013, 18:56. Reason: Automerged Doublepost
            Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

            Comment


            • chiar daca nu sunt mare fan al grupului Renault - Nissan, asta este un exemplar destul de reusit: http://www.autovit.ro/renault-megane-C28627374.html
              Stock is boring...
              My ride: http://www.loganclub.ro/forum/b_20_riw-t35953.html

              Comment


              • ca design te referi, mie ca design de la Renault imi place foarte mult Latitude
                Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                Comment


                • Va salut,

                  Stiu ca nu e de pe autovit, dar vreau sa va cer o parere despre http://www.subito.it/auto/audi-a4-3-...o-65160429.htm.
                  Va rog fara mistouri gen tractor, dric etc. Mi-o lasa la 4000e. E masina unei cunostinte.

                  Multumesc

                  Comment


                  • Singurul break ce-mi place e A4, orice an de fabricatie.
                    Daca e si masina unei cunostinte, eu zic sa o iei si sa o stapanesti sanatos.

                    Comment


                    • Multumesc mr.K

                      Comment


                      • Din ce-mi dau seama nu-i inmatriculata in ro , deci daca o folosesti aici mai platesti si taxa care nu-i mica. Cu farurile alea n-ai lumina buna si la rar poti avea probleme. In rest mie personal imi place mult a4 si is fiabile.
                        o/____\o
                        (i)
                        .........

                        Comment


                        • Costi, stii tu sigur ca nu dau lumina buna si ca poate avea probleme?
                          Am un prieten care si-a luat un seria 3 din germania cu geamurile negre, au comentat putin la RAR si cand au vazut ca nu e folie si ca asa a fost luata masina de dincolo s-au calmat instant.
                          Sa revenim la faruri... de unde stii tu ca nu bat bine? pentru ca ai avut replici infecte de la megadrive? N-ai vrea sa stii ce bine se vad dectane si alte cateva.

                          Comment


                          • Cu xenon nu? De 8000?
                            si daca n-are xenon din fabrica si spalator faruri stii ca-l pune sa le schimbe?

                            In plus trebuia sa-l intrebi pe el (desi nu stie) ce marca is farurile...

                            Dar ma rog, te-ai legat si tu si eu de un mic detaliu...
                            o/____\o
                            (i)
                            .........

                            Comment


                            • Dezmembrez vw touareg 2. 5 tdi r5 motor BAC cu 40000km si  5. 0 tdi - v10 , orice piesa motor , cutie , grup , perne aer , electromotor , jante aliaj r17 , usa , haion , interior piele gri , pla...


                              Poate aveti de ceva nevoie pentru Logan, de la asta. Un V10, ceva....

                              Comment


                              • Masina nu e inscrisa si nici de faruri nu pot sa va spun prea multe. Taxa e in jur de 1500e, dar am inteles ca poti scapa de ea printr-un partaj. O sa intalnesc un notar sa stau de vb cu el.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google