Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stiu regula din Italia si ar fi buna de aplicat si la noi.
    Eu spun ca daca negociezi, o scoti la un pret mai bun. Numarul asta nu mai apare la alte anunturi, dar asta nu inseamna nimic, si-o fi luat samsarul mai multe cartele.

    Comment


    • nu ma intereseaza daca e bisnitar. important e sa fie pretul bun, si masina cu km reali, nelovita si in stare buna. Am vazut in italia masini cu 20-30 d mii de km de 6-7 ani. si nu la vanzare. nu toti le folosesc zilnic

      Comment


      • Daca e sa se intample o mierlesti si cu 50 de cai sub capota, si 75 de cai pot face ravagii pentru un incepator daca nu are capul pe umeri.
        Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

        Comment


        • Pai km reali la o masina in Romania sunt un vis greu de atins. Nu cred ca poti verifica acei km la Sandero.

          Deja anuntl incepe cu o prima neclaritate:
          Istoric: primul proprietar
          Masina e adusa din Germania, e inmatriculata pe Romania, dar el e primul proprietar.
          Doar daca a inmatriculat-o si folosit-o el in ambele tari sau a importat-o de noua din Germania, ceea ce ar fi o situatie putin anapoda.
          Last edited by mr.K; 10 October 2013, 16:35.

          Comment


          • cei care schimba km ii pot si verifica. mai repede mori in trabant de 20 de cai decat in duster de 110,dar asa e legea aici. oricum vroiam sandero sau clio. ma intereseaza consumul, nu caii. drumul pe care il va parcurltge zilnic masina e foarte virajat, mai mult de 50km/h nu prea poti merge. va face 1 data pe luna un drum de 100 km, tot cu destule curbe si o data pe an poate romania-italia. consider ca 1.2 ar fii alegerea potrivita. sandero cu aer conditionat si gpl de fabrica nu am mai gasit la pretul asta. la km care ii are trebuie sa fie ca noua.

            Comment


            • Leo, de ce nu iei noul sandero?
              Pentru 1000 de euro in plus, ai masina noua, cu garantie. In plus ai si ESP, 4 airbag-uri si DRL
              Bancheta nu mai retin daca se fractiona sau nu la vechiul sandel.
              Last edited by Razvy; 10 October 2013, 16:54.

              Comment


              • nu am tichete si vr aer conditionat. creste cam mult pretul. va urma sa mai iau o masina pt mine si sa o dau cea din semnatura. pt mine as vrea mcv-ul nou . ar fii cam scumpe 2 masini noi

                sandero nou laureat e 9000. cel vechi de 2 ani e la jumatate de pret. nu cred ca s-a uzat atat in 2 ani si vreo 10-20 d mii de km
                Last edited by L3on_rgby; 10 October 2013, 17:45. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • Cu conditia sa fie pretul real. De ce nu ii cauti alta masina second, in banii aia, nu neapatrat sandel.
                  Ford Fiesta, Fiat Grande punto sau Nissan Micra. Daca vrei si ESP, Suzuki Alto gasesti si la 5000 de euro.

                  Comment


                  • din aceleasi motive pentru care majoritatea celor de aici au dacii. prietena mea acuma face scoala. nu vreau sa-i dau masina scumpa pe mana. daca loveste un sandero il repar mai ieftin decat altceva.

                    Comment


                    • http://suchen.mobile.de/auto-inserat...eatures=EXPORT ce bine arata
                      Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                      Comment


                      • e frumos pt drifturi vara. daca faci multi km te rupe la buzunar

                        Comment


                        • trebuie sa fii putin bolnav sa faci drifturi cu o masina atat de frumoasa si intretinuta.
                          o/____\o
                          (i)
                          .........

                          Comment


                          • frumos E34, cam asta e ultimul seria 5 pe care l-a facut BMW rezistent si bun, daca ai unu dinasta si il intretii ca la carte , te tine mult si bine.
                            sigpic

                            Comment


                            • Sa nu cumva sa cumparati masina asta, a fost a mea si a fost dauna totala.
                              Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                              sigpic

                              Comment


                              • pune si poze cu dauna, mie mi se pare ca arata bine

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google