Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Va e frică degeaba. E un model superb, fiabil, închegat. As lua cu ochii închiși un 159.


    p.s. bine ca nu va e frica de Renault

    Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

    Comment


    • Exact ,bine ca nu va este frica de DACIA, mama ei de Alfa.
      Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

      Comment


      • Alfa si-a revenit mult mai ales dupa 156... 159 mi se pare foarte reusita si la aspect no comment Cele mai mari probleme erau de electrica inainte.

        Comment


        • Originally posted by PCH View Post
          Va e frică degeaba. E un model superb, fiabil, închegat. As lua cu ochii închiși un 159.


          p.s. bine ca nu va e frica de Renault

          Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
          Pai de Alfa imi e mai putin frica decat imi este de Renault. Cand ajungi la service cu Alfa, te poti consola macar ca arata mult mai bine decat va arata vreodata un Renault.

          Cei care detin Alfa, cred ca mai au si a 2-a masina.

          Comment


          • Nu esti obligat sa o servisezi la auto italia Nu stiu daca stiti, dar Alfa a angajat un director/inginer de la BMW pentru a "coace" modelul 159.

            Problemele de fiabilitate pentru marca italiana par sa fie pe un capitol incheiat, gama 159 fiind primul model lansat sub conducerea lui Karl-Heinz Kalbfell, fost angajat al grupului BMW.

            Multe din dotarile de pe E90 apar si pe 159 (clima asemanatoare, microfonul pentru bluetooth, asemanator cu cel din E90, se conduce asemanator cu un E90, sunt curios cati dintre voi au condus masina asta).

            Nu mai traiti cu preconceptii!


            A venit un INGINER DE LA BMW si a rezolvat TOT Ai dreacu' nemti

            Comment


            • Nu mai traiti cu preconceptii!
              Spulbera-mi tu preconceptiile si cumpara o Alfa 159.

              Comment


              • Cumpara-mi tu Focusul si iti JUR ca imi iau 159!

                Comment


                • Cumpara-mi tu Focusul si iti JUR ca imi iau 159!
                  Direct la E90 te lipesti.

                  Multe Logan 1.2 din 2012-2013 la vanzare. Ma-ntreb ce-i nemultumeste.
                  Last edited by mr.K; 4 November 2013, 10:14.

                  Comment


                  • Hahahahahha.....imi place mult si 159!

                    Comment


                    • Originally posted by sorin1983 View Post
                      Alfa si-a revenit mult mai ales dupa 156... 159 mi se pare foarte reusita si la aspect no comment Cele mai mari probleme erau de electrica inainte.
                      Normal, doar a fost desenata de Walter da Silva iar dupa aia a sarit gardu' la VW. Grila de la Audi este grila de la Alfa putin modificata in partea de jos si la o alta scara .

                      Comment


                      • Se merita ? sau mai trebuie investit in el inca pe atat ?

                        Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                        sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                        Comment


                        • din punctul meu de vedere smart de 2 nu merita. din cauza motorului si a cutiei. are grave erori de proiectare (defapt solutiile constructive nu-s reusite). de exemplu uleiul se schimba doar pe sus pe la buson sau joja. cutia e cea mai proasta automata (parere personala) si in plus nu consuma foarte putin cum ar trebui. daca te duci intr-un service la intamplare cu orice problema te refuza elegant (sau mai putin) pentru ca se feresc de ciudatenia asta.
                          o/____\o
                          (i)
                          .........

                          Comment


                          • Plus ca la km aia o sa trebuiasca sa-i refaci motorul.

                            Comment


                            • E prima data cand vad piticanie dasta cu bullbar!! Cool!
                              Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                              Comment


                              • de asta nu mai zice nimeni ca au calarit-o aia prin germania vreo 2-3 sute de mii de km.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google