Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La aproximativ aceasi bani cu, coreeana de mai sus, io as lua-o p-asta:
    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

    Comment


    • am inteles ca sunt din ce in ce mai bune. deja pun probleme nemtilor.
      au cam furat la design dar arata foarte bine.

      asta mi-ar placea
      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

      Comment


      • Kojak: eu ma refeream la masini noi .Nu cred ca vrei sa iti arat ce Aston Martin as lua la pret de audi nou
        Ndl -Elantra aceea nu stiu ce a copiat dar mie imi place.Veloster e superb !
        Last edited by Allyn_y; 1 December 2013, 23:34.

        Comment


        • Originally posted by Kojak View Post
          La aproximativ aceasi bani cu, coreeana de mai sus, io as lua-o p-asta:
          http://www.autovit.ro/audi-a4-C31265599.html
          cat crezi ca mananca aia ?! taxe...etc

          Comment


          • Da tati, da' daca as avea bani s-o cumpar, sigura as avea si de taxe si combustibil.
            Da' stii cum e vb. aia...daca si cu parca.
            Oricum, dementiala masina.

            Alyne, discutam SI de ofertele SH, remember, asta-i titlu' topicului.

            Comment


            • Kojak, nune greunsa strangi bani si sa cumperi o masina, da e mai greu sa o intretii apoi, si crede-ma k m-as intoarce maine acasa daca as castiga intr-un an cat castig aici in cateva luni.

              Comment


              • Desigur Kojak ,eu am zis ca fapt divers pt ca ai specificat ( ''in locul coreencei..) dar cum zicea si Ndl audi acela impune alt venit fata de coreeanca. oricum frumos model
                L3on_rgby : ai gasit sandero pt prietena? mie mi se pare interesanta si asta pt o fata si ai sa fii uimit cat de putin consuma ;
                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                Last edited by Allyn_y; 1 December 2013, 23:50.

                Comment


                • Alyn, prefer sandero orange ala negru ce l-am postat anterior. Proprietarul spune ca l-a luat de la o doamna ce a plecat dim tara si ii pot verifica price ca e real tot. La sandero i-as efectua eu o parte din service si as mai economisii ceva. Pe deasupra picaso e mai scump si diesel. Imi tre musai aspirat deoarece prietena fdace drumuri de 2,5 km pana la munca. Nu este autobuz pe acea ruta si desi vara merge cu bicicleta, la ce vanturi is iarna aici nu poti merge nici pe jos.
                  Last edited by L3on_rgby; 1 December 2013, 23:52.

                  Comment


                  • Leon, de ce nu incerci un Smat ptr. pretena?
                    Mi se par ideale ptr. sexu' frumos, in special in orase, dist. scurte, bun si la parcari.
                    Sau un Ford K, daca ti se pare prea pretentios de intretinut Smartu'.

                    Comment


                    • Cu smartul daca intri in service intai te injura, apoi iti spun ca nu au timp. Decat ford ka ma gandeam la twingo, insa e prea mic. Vr sa vand si laguna mea si sa ramanem cu una singura. Una cu 2 locuri ar fii prea mica de mers in concediu(italia-romania) cu toate bagajele si catelusa de 30kg. Sandero pare a fii bun la toate. Cu un portbagaj deasupra montat o data pe an devine foarte spatios pentru costurile care le impune.

                      Comment


                      • L3on_rgby - am inteles motivele si sunt intru totul de acord cu tine.,iar cu Sandero am mers si chiar e f spatios , e o masina fiabila si arata misto mai ales pt o fata ,bafta!
                        Last edited by Allyn_y; 2 December 2013, 00:11.

                        Comment


                        • Ce iti faci atatea griji! Ia-ti o prietena cu masina si ai rezolvat problema.
                          sigpic

                          Comment


                          • Eu nu-s pe interes. Prefer una mai buna si fara masina. Deja avem 5 ani impreuna. Si masina mea am cumparat-o impreuna. M-am axat pe sandero. Cel mai ok de pana acum pare cel negru. As prefera sandero 2 pt esp si design mao frumos, insa nu mai gasesc ieftin.

                            Comment


                            • pe asta mi-as lua-o si maine, daca as avea doua Loganuri sa le vand.
                              Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                              Comment


                              • Originally posted by B997NDL View Post
                                pe asta mi-as lua-o si maine, daca as avea doua Loganuri sa le vand.
                                http://www.autovit.ro/alfa-romeo-gt-C31279740.html
                                E frumoasa, insa mi-i se par cam matuite farurile pentru kilometrii aia. Mai e si intretinerea scumpa si fiabilitatea scazuta. Dupa 100.000 km alfele si fiaturile parca se imprastie.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google