Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Numarul de inmatriculare spune totul.
    If it ain't broke, don't fix it!

    Comment


    • foarte tare. nu observasem.. Fe Ka Le...

      Comment


      • Originally posted by PrietenCuTine View Post
        Cred ca n-ai vazut-o pe asta: http://olx.ro/oferta/dacia-logan-ID1...tml#049a88288e

        E oferta, la pretu' ala...
        Asta daca stai 2 zile o aduci la normal , pe cea pusa de mine poate in 2 saptamani , vopseaua are 3 nuante , unele portiuni la spray , gazata , folie rupta si ca toti dracii pe geamuri...
        I changed her oil , she changed my life
        sigpic

        Comment


        • a lu' nea' gigi are si aier beguri si mai e si full fara piele ...
          Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

          Comment


          • Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.
            sigpic

            Comment


            • La cati km are.....

              http://olx.ro/i2/oferta/vand-aro-10-9-ID1CdVT.html asta a fost tinut la pastrat?
              Last edited by L3on_rgby; 27 April 2014, 11:34. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • pai aia 36 mii is multi pentru o asa masina.eu am vazut cu mai putini km si erau praf de tot.de fapt ARO nu prea era masina ca se strica mereu.
                Welcome to the Club, We Have Jackets !

                Comment


                • Are motorul de 1310. Ala nu e chiar asa varza. Stiu pe cineva care aree vreo 4 aro 10 si cara cherestea cu ele. Le mai oune si ditamai remorca dupa. Insa arata mai bine decat aratau cand au iesit din fabrica. Acum cativa ani cerea 4000 pe unu. Daca ai nevoie de o masina ieftina 4x4 de carat sau tras eu cred ca e ok. Ii pui gpl si iesi si mai ieftin. Acuma depinde ce drumuri si unde ai de facut, insa pentru drumuri scurte la tara sau la munte..... Mai ales daca nu ai nevoie zilnic si nu vrei sa investesti bani multi intr-un vw syncro cu sute de mii de km pare ok.

                  Comment


                  • 4000 euro un Aro? Doar cei care vand apartamentul bunicii si n-au absolut niciun fel de cultura auto ar da atatia bani pe un Aro. Evident, ca genul asta de oameni exista.
                    Cine vrea off-road, isi ia cu 1500 euro Sukuzi

                    Si de ce comparatia cu Syncro? Ca saracele sunt diferite.

                    Uite una cel putin la fel de buna ca rahatul acela de Aro:

                    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                    Si preferata mea ca raport calitate-pret:
                    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                    Last edited by Cezar; 27 April 2014, 20:49. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • cu niva aia nu cari niciodata ce cari cu aro. si aro e traditional in marginimea sibiului. cate oi si cata branza au dus alea.... ohoo

                      Comment


                      • si ims-u' e traditional in marginime.

                        Comment


                        • si isi faceau treaba bine. nu asteptau ciobanii japoneze. nu ca alea n-ar fi bune.
                          si cand ajungi cu ea la stana in orice conditii, esti sigur ca e offroad.

                          Comment


                          • Da, ultima data cand am trecut p-acolo (acu' fo' 2 ani), dadeai cu tunu' si nu gaseai un Aro sau ims.

                            Era plin de Navara, Grand Cherokee si-alti monstrii da-stia. Putrezi de bani ciobanii aia.

                            Comment


                            • 4000 cerea omul, nu am spus ca i-a primit, insa de la anvelope, la fiecare surub era schimbat si intarit tot. Niva nu e pick-up. Si nici pajero. Era vorba de pick-up ieftin si economic 4x4. Singurele sunt dacia si aro. Decat japoneza cu sute de mii de km , mai bine aro sau dacie cu putini km.

                              Comment


                              • Ieftin? Un cazan vechi de 20 de ani? Si nu una facuta dupa cine stie ce standarde.
                                Ala trage? Cu motorul de 1.4 benzina? Trage sa moara...
                                Merita 500 euro, da.

                                Cum sa ceri 4000 pe o morista cu motor de feon plin de rugina, cand la banii aia poti lua asa ceva:
                                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                                Si mai nou cu 10 ani, si mai puternic, si mai capabil off-road.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google